24. červenec 2017

Obec Otnice - Letní filmový festival

Obec Otnice zve filmové nadšence na Letní filmový festival, který se bude konat ve dnech 7. - 11. srpna 2017 ve sportovním areálu v Otnicích.

Filmový týden zahájí v pondělí 7. srpna dánská krimi komedie Zabijáci z maloměsta.

V úterý a ve středu se můžete do kina vypravit i s dětmi nejprve na hraný pohádkový příběh Kráska a zvíře další den se bude promítat pro všechny milovníky čtyřnohých miláčků dobrodružný americký film Psí poslání.

Ve čtvrtek se pobavíte u americké komedie Proč právě on?

Závěr filmového festivalu bude patřit českému filmu. V melodramatu Zahradnictví: Rodinný přítel uvidíte v hlavních rolích  Aňu Geislerovou a Ondřeje Sokola. Předlohu pro film napsal Petr Jarchovský s režií Jana Hřebejka.

Začátky představení ve 21:00 hod. Občerstvení zajištěno. Vstupné: 70 Kč, děti 50 Kč.

Hrajeme za každého počasí mimo silný vítr. Více na www.otnice.cz – kulturní kalendář

Čas poslední aktualizace: 25.07.2017 000 08:42       Oficiální stránky obec Hrušky © 2011       webdesign: Origine