Rozcestník

Zveřejněno Seřadit vzestupně Seřadit sestupně
Datum akce Seřadit vzestupně Seřadit sestupně
26. listopadu 2021

Rozsvícení Vánočního stromu a Mikulášská nadílka ZRUŠENO !!!

Vážení občané,

je nám to velmi líto, ale kvůli nepříznivé epidemiologické situaci a vyhlášní nouzového stavu musíme rozsvícení Vánočního stromu a Mikulášskou nadílku zrušit.

Nezoufejte ! Doprovodný kulturní program dětí bude ke shlédnutí na obecním facebooku a youtube.com.

Výluka na lince S2 Křenovice-Sokolnice-Telnice

Objednávkový systém MUDr. Hana Svobodová

Nově je možné se do ordinace MUDr. Svobodové objednávat on-line přes zabezpečenou platformu smatrmedix.net.

Odkaz na přihlášení do aplikace je na webových stránkách www.ordinacekrenovice.cz

Pro zaregistrované pacinty je tu možnost i zažádat o předpis léků, poslat dotaz, případně přílohu ve formě pdf. či jpg. Přístupné budou i údaje o proběhlých očkováních.

10. listopadu 2021

Dotazníkové šetření - "Jak se žije v Hruškách"

Milí občané,

níže v textu Vám přikládáme odkaz na dotazníkové šetření, které momentálně probíhá v naší obci.

Děkujeme za spolupráci.

23. března 2021

Respono a.s. - výsyp nádob na komunální odpad

Informujeme občany o nutnosti přistavení nádob na směsný komunální odpad v den plánovaného svozu na viditelném místě v blízkosti místní komunikace tak, aby posádky svozových vozidel mohly zajistit jen jejich vyprázdnění. Velmi často se stává, že posádky nádoby hledají na soukromých pozemcích u domů, nádoby nejsou vystaveny v den svozu včas apod. Tyto problémy posádky výrazně zdržují a zbytečně prodlužují délku svozu. V případě, že nebude nádoba na směsný komunální odpad přistavena v den plánovaného svozu včas tj. od 6 hodin na viditelném místě u místní komunikace, nebude proveden její řádný výsyp. Na pozdější reklamace bohužel nemůžeme brát z výše uvedených důvodů zřetel.

Velmi děkujeme za pochopení a za to, že nám pomáháte zajistit plynulý svoz odpadu v naší obci.

AEFP

vesnice roku

znak zelené stuhy Zelená stuha za péči o zeleň a životní prostředí

slavkovske bojiste