Rozcestník

Datum akce Seřadit vzestupně Seřadit sestupně
15. ledna 2021

MUDr. Šilerová - změna ordinačních hodin

MUDr. Šilerová oznamuje, že v pondělí 18.1.2021 nebudu mít otevřenou ordinaci v Křenovicích.

Ordinovat bude pouze ve Slavkově u Brna v běžných ordinačních hodinách.

12. ledna 2021

Tříkrálová sbírka 2021

Vážení občané,

v minulém týdnu jsme vás informovali o Tříkrálové sbírce, která v letošním roce bude probíhat jinou formou než v letech minulých.

V naší obci se tato sbírka uskuteční od středy 13. ledna a potrvá do středy 20. ledna. Zapečetěná pokladnička bude umístěna v samoobsluze manželů Kohoutových. Zde můžete svůj finanční dar vložit během otevírací doby.

Rovněž bude zapečetěná pokladnička umístěna v kanceláři OÚ. Zde svůj finanční dar můžete vložit v úřední hodiny - ve středu 13. ledna, v pondělí 18. ledna a ve středu 20. ledna, vždy od 8 do 18 hodin.

Děkujeme všem za poskytnuté finanční dary.

7. ledna 2021

Tříkrálová sbírka 2021

Tříkrálová sbírka

V letošním roce, z důvodů krizových opatření neproběhne Tříkrálová sbírka jako obvykle v těchto dnech.

Datum konání je pořadatelem sbírky prodlouženo do 24. ledna.

Kdy a jakou formou v naší obci tato sbírka proběhne, budou občané včas informováni.

8. července 2020

Prodej masa a uzenin

Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude prodávat každou středu v 9:30 hodin na obvyklém místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.

AEFP

vesnice roku

znak zelené stuhy Zelená stuha za péči o zeleň a životní prostředí

slavkovske bojiste