Rozcestník

Datum akce Seřadit vzestupně Seřadit sestupně
20. října 2020

MUDr. Dagmar Šilerová - oznámení

Dětská lékařka MUDr. Šilerová oznamuje, že ve dnech 26. - 27. října bude čerpat dovolenou.

20. října 2020

MUDr. Hana Svobodová - oznámení

Praktická lékařka MUDr. Hana Svobodová oznamuje, že je od pondělí 19. října v karanténě, a to minimálně do středy 28. října 2020. V ordinaci bude po tuto dobu sestřička p. Lenka Poláchová, a to v době od 7 do 12 hodin, ve čtvrtek od 12,30 do 16 hodin. Úterní ordinace v Holubicích se ruší, sestra bude přítomna v Křenovicích od 7 do 12 hodin. S veškerými potížemi a požadavky se prosím telefonicky obracejte na ni, poradí vám jak postupovat ve vašem konkrétním případě. Sestra bude vaše požadavky konzultovat na dálku s lékařkou - jedná se například o karanténu, vystavování žádanek na testy, pracovní neschopnosti, konzultace zdravotního stavu. Pro předpis léků, žádanek převozových sanitek, pište na email ordinace.krenovice@gmail.com nebo volejte sestře. Objednané termíny prohlídek se bohužel ruší, objednání na očkování proti chřipce také. Neodkladné zdravotní problémy ošetří MUDr. Karbula v Otnicích, pouze po předchozím telefonickém objednání.

MUDr. Svobodová děkuje za pochopení a přeje všem pacientům v této složité době hodně zdraví.

13. října 2020

Obec Hrušky - informace

Vážení spoluobčané,
vzhledem k nastalé situaci a vyhlášenému nouzovému stavu omezujeme úřední hodiny našeho obecním úřadu. Úřední hodiny budou od 19.10.2020 upraveny takto:
pondělí a středu od 8:00 do 10:00 a od 14:00 do 17:00
Prosíme o dodržení úředních hodin a o využívání jen v případě, že nebude možno vyřídit Vaši záležitost telefonicky nebo emailem.
Kontakty na obecní úřad:
- pevná linka: 544 223 330
- mobilní telefon pana starosty: 725 111 467
- email: ouhrusky@politavi.cz
V případě potřeby je možné se s panem starostou domluvit kdykoliv na osobní návštěvě u vás doma, abychom eliminovali hromadný kontakt.
V případě jakéhokoliv problému se nebojte pana starostu oslovit.

Pro občany nad 65let znovu zavádíme možnost objednání a dovezení nákupu. Objednání je možné na obou výše uvedených telefonních číslech.

25. září 2020

Revize kotlů a čištění komínů

TOPENÁŘSKÝ SERVIS s.r.o. a společenství kominíků a topenářů bude provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Termín revizí a kontrol se uskuteční v neděli 4. 10. 2020. Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle: 608 748 989.

Ceník:

• cena za kontrolu a čištění komínu je 350 Kč

• cena za kontrolu a čištění plynového kotle je od 350 Kč

• cena na revizi kotle na tuhá paliva je 800 Kč

11. září 2020

Obec Hrušky - Informace od majitelů koní v Hruškách

Majitelé koní v Hruškách prosí občany, aby neházeli do ohrad jablka, pečivo či jiné krmení, velké množství tohoto krmení může koním zdravotně ublížit, případně způsobit smrt zvířete.

Pečivo, jablka a jiné krmení (neplesnivé, shnilé apod.) mohou občané zanechat před ohradou v krabici či pytli nebo předat přímo majiteli koně.

Děkujeme za pochopení.

8. července 2020

Prodej masa a uzenin

Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude prodávat každou středu v 9:30 hodin na obvyklém místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.

24. března 2020

Obec Hrušky - upozornění pro občany - poplatky za komunální odpad a psa

PROSÍME VŠECHNY OBČANY, ABY V DŮSLEDKU NAŘÍZENÉ KARANTÉNY HRADILI MÍSTNÍ POPLATKY ZA KOMUNÁLNÍ ODPAD A ZA PSA

BEZHOTOVOSTNĚ

Variabilní symbol: 134041

Specifický symbol:  číslo domu

DO POPISU PROSÍM DEJTE JMÉNA, ZA KTERÁ MÍSTNÍ POPLATEK ZA SVOZ KOMUNÁLNÍHO ODPADU PLATÍTE A POČET PSŮ, ZA KTERÉ PLATÍTE.

POPLATEK ZA SVOZ KOMUNÁLNÍHO ODPADU JE 450,00 KČ/OSOBU/ROK.

POPLATEK ZA prvního psa je 90,00 a 120,00 KČ KAŽDÝ DALŠÍ PES U JEDNOHO POPLATNÍKA (TJ. POKUD MÁTE NAHLÁŠENY V EVIDENCI NA JEDNOHO POPLATNÍKA 2 PSY, TAK PLATÍTE 90+120=210, POKUD MÁTE NAHLÁŠENY V EVIDENCI DVA PSY V JEDNÉ DOMÁCNOSTI NA DVA POPLATNÍKY, TAK PLATÍTE 90+90=180).

V PŘÍPADĚ NEJASNOSTÍ MŮŽETE VOLAT NA TELEFONNÍ ČÍSLO: 544 223 330

PONDĚLÍ A STŘEDA OD 8.00 HOD. DO 17.00 HOD.,

NEBO NA SOUKROMÉ TELEFONNÍ ČÍSLO ÚČETNÍ: 792 301 994.

TOTO ČÍSLO MOHOU OBČANÉ VYUŽÍVAT JEN PO DOBU NAŘÍZENÉ KARANTÉNY.  ÚČETNÍ VÁM ODPOVÍ NA VAŠE DOTAZY KAŽDÝ DEN DO 17.00 HOD..

V PŘÍPADĚ NUTNÝCH ÚŘEDNÍCH ČINNOSTÍ, JAKO JE OVĚŘOVÁNÍ PODPISŮ, VÝSTUPY Z CZECH  POINTU, JE MOŽNÉ JEN PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ DOMLUVĚ.

PROSÍM OMEZTE VYŘIZOVÁNÍ NA OBECNÍM ÚŘADU JEN NA NEZBYTNÉ NUTNÉ ZÁLEŽITOSTI.

VEŠKERÉ UVEDNÉ INFO JE NA STRÁNKÁCH OBCE WWW.OBEC-HRUSKY.CZ..

AEFP

vesnice roku

znak zelené stuhy Zelená stuha za péči o zeleň a životní prostředí