Zveřejněno Seřadit vzestupně Seřadit sestupně
Datum akce Seřadit vzestupně Seřadit sestupně
25. srpna 2019

Prodej masa a uzenin

Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude prodávat každou středu v 9:30 hodin na obvyklém místě ČERSTVÉ KUŘECÍ, VEPŘOVÉ A HOVĚZÍ MASO, TRADIČNÍ UZENINY, UZENÁ MASA A SPECIALITY.

15. října 2019

Hrušecká maškaráda

Již tuto sobotu Retro Maškaráda, těšit se můžete na hity z let 70., 80. a 90

17. října 2019

Sběr velkoobjemového odpadu a stavební suti

Obecní úřad Hrušky oznamuje občanům, že v sobotu 19. 10. 2019 od 8:00 do 12:00 hodin před MILOU proběhne sběr velkoobjemového odpadu a stavební suti.

29. listopadu 2018

Výluka Hlavního nádraží v Brně - informace

Od 9. prosince 2018 bude probíhat rozsáhlá výluka Hlavního nádraží v Brně, která potrvá až do prosince 2019. Během této výluky nebude většina vlaků zajíždět na Hlavní nádraží. Vlaky budou odkloněny do jiných železničních stanic v Brně a bude zavedena náhradní autobusová a tramvajová doprava.

Přehled změn a schéma výluky nalezne v informačním letáku zde: https://www.idsjmk.cz/kestazeni/VVVB2018.pdf

Jízdní řády vlaků na jednotlivých tratích jsou k dispozici zde: https://www.cd.cz/jizdni-rad/tratove-jizdni-rady/

Čas poslední aktualizace: 18.10.2019 000 11:16       Oficiální stránky obec Hrušky © 2011       webdesign: Origine