16. března 2020

MUD. Svobodová - informace pro pacienty

Vzhledem k epidemii onemocnění COVID 19 A KRITICKÉMU NEDOSTAKU respirátorů a dalších ochranných pomůcek,
budeme dle doporučení Sdružení praktických lékařů ČR, od 16.3. 2020 až do odvolání ordinovat v nouzovém režimu:

ORDINACE BUDE OTEVŘENA VŽDY JEN V DOBĚ PRO NEOBJEDNANÉ PACIENTY,
V DOBĚ PRO OBJEDNANÉ PACIENTY BUDEME VYŘIZOVAT TELEFONICKÉ POŽADAVKY A ORDINACE BUDE UZAMČENA!

Choďte k nám do ordinace pouze po předchozí telefonické domluvě, pokusíme se vyřešit Váš problém po telefonu nebo emailem,
pokud to nepůjde, tak se s Vámi domluvíme, kdy máte přijít, abychom co nejvíce zamezili setkání s rizikovými pacienty.
Pokud už k nám přijdete, načtěte prosím kartičku do čtečky (v Křenovicích) a běžte čekat ven před ordinaci, neseďte v čekárně, kde je výrazně vyšší riziko nákazy.

Objednávání léků, poukazů, převozových sanitek, konzultace laboratorních výsledků, vystavování a ukončovaní PN,
případně další neakutní záležitosti prosím vyřizujte v době pro objednané pacienty, tj. po 11 hod.
Nevolejte ráno, blokujete telefon akutně nemocným pacientům.

Pokud máte chřipkové příznaky (horečka, bolesti kloubů, suchý kašel).

NECHOĎTE DO ORDINACE, ZŮSTAŇTE DOMA
A KONTAKTUJTE NÁS TELEFONICKY :

Křenovice 544 223 192, Holubice 544 241 165
Koronavirus infolinka KHS JmK +420 773 768 994 po-pá: 8:00-17:00,
mimo tuto dobu iInfolinka Státního zdravotního ústavu +420 724 810 106, +420 725 191 367

Pokud máte akutní potíže a nemůžete se dovolat k nám, pomohou vám na lince 112

NESCHOPENKU V PŘÍPADĚ KARANTÉNY VÁM VYSTAVÍME ELEKTRONICKY.

Neschopenku lze vystavit až tři dny zpětně!
Pacienti, kteří jsou práce neschopní a chtějí uschopnit, zavolejte a pracovní neschopnost Vám ukončíme elektronicky.
O neschopenku žádejte emailem.

Do odvolání se ruší všechna objednaná a naplánovaná vyšetření včetně preventivních prohlídek, závodní péče či vyšetření pro řidičský průkaz.

Prosíme pacienty o dodržování všech omezení, která s nastalou situací souvisí
a o dodržování základních hygienických pravidel.
Mladší ročníky, chraňte seniory!
Vysvětlete jim prosím závažnost situace a pomožte jim s případným objednáváním léků a dalších služeb přes internet.
Pokud budeme všichni zodpovědní, tak se situace rychle uklidní, nyní však záleží opravdu na každém z nás.

PRO AKTUÁLNÍ INFORMACE SLEDUJTE PROSÍM NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY WWW.ORDINACEKRENOVICE.CZ

MUDr. Hana Svobodová
všeobecný praktický lékař

Školní 535