19. března 2020

ORGANIZAČNÍ OPATŘENÍ - Nemocnice Vyškov

V souvislosti s pokračující epidemií koronaviru COVID-19 přijala Nemocnice Vyškov s platností od 19. 3. 2020 hodin do odvolání následující opatření.

Vstup do nemocnice bude pouze přes hlavní vrátnici areálu. Ostatní vstupy do areálu nemocnice a polikliniky jsou pro veřejnost uzavřeny. U hlavní vrátnice je postaven červený stan HZS (dále jen STAN) sloužící k základnímu třídění pacientů. Pracovníky nemocnice zde bude všem pacientům odebrána základní epidemiologická anamnéza a změřena teplota. Dále budou pacienti postupovat dle pokynů personálu STANU. Pacienti bez kartičky, kterou obdrží ve STANU, nebudou v nemocnici dále ošetřeni.

Motorizovaní pacienti mohou pouze na veřejná parkoviště před nemocnicí. Odůvodněné výjímky, např. urgentní porod, sanitní vozy, zásobování a imobilní pacienti, včetně doprovodu budou vyhodnoceny pracovníky STANU.

Provozní doba STANU:

Po-Pá   6:00 - 17:00 hodin

So-Ne   8:00 - 16:00 hodin

Mimo tuto dobu budou pacienti pracovníky vrátnice nasměrováni na LSPP nebo vyčleněnou ambulanci v nemocnici.

Kantýna u vrátnice bude sloužit pouze pro zaměstnance nemocnice. Nikoliv pro veřejnost.

Žádáme všechny spoluobčany, aby do areálu nemocnice nevstupovali bez roušky či jiné ochrany nosu a úst.

Děkujeme za pochopení!

Čas poslední aktualizace: 19.03.2020 000 08:04       Oficiální stránky obec Hrušky © 2011       webdesign: Origine