22. června 2020

FARNÍ ODPOLEDNE

Akce proběhne:
02. 07. 2020 v 17.00 h

U příležitosti odchodu duchovního správce naší farnosti P. Kamila Václava Sovadiny OPraem. do jeho dalšího působiště se koná ve čtvrtek 2. července 2020 v 17:00 hodin na Sokolském hřišti v Křenovicích FARNÍ ODPOLEDNE. V úvodní oficiální části vystoupí starostové obcí Hrušek a Křenovic p. Jan Kauf a p. Zdeněk Žabenský, P. Kamil Václav Sovadina Opraem. a představí se i nově nastupující p. farář R.D.Mgr. P. Jiří Plhoň.

Vystoupí také Křenovický kostelní sbor a programovou část ukončí svým vystoupením hudební uskupení POLETNICE.

Všichni jste srdečně zváni k malému posezení.

Čas poslední aktualizace: 24.06.2020 000 08:55       Oficiální stránky obec Hrušky © 2011       webdesign: Origine