KULTURNÍ AKCE

RSS Odběr RSS

6. ledna 2011

Dětský karneval 2011

Akce proběhne:
06. 02. 2011

Nastal únor, čas plesů, karnevalů a blížícího se masopustu. A tak jsme i v Hruškách připravili pro děti v neděli 6.února 2011 tradiční maškarní karneval.

Po třech úspěšných letech s šášou Viktorem jsme letos program obměnili a pozvali nového šášu a paní šášovou – manžele Procházkovi z Letonic. Jejich program byl opět plný písniček, soutěží a tanečků, odměn a legrace. Zapojit se mohly nejen děti, ale i jejich rodiče. Dětí se nám letos sešlo přes osmdesát a k tomu stovka rodičů a prarodičů. Přivítali jsme i spoustu dětí přespolních, kteří se k nám na karneval rádi vrací.

Tak jako každoročně, karneval pořádal kulturní výbor při OÚ Hrušky, který jako největší sponzor uhradil kulturní program. Rodiče pak pomohli s přípravou sálu a za finančního přispění sponzorů byla pro děti nakoupena tradičně bohatá tombola. Doufám, že žádné z dětí neodcházelo smutné nebo bez výhry. Každý dostal malý dárek na přivítanou, sladkou odměnu, nafukovací balonky a ten, kdo nic nevyhrál v tombole, dostal alespoň cenu útěchy.

Za každou kulturní akcí pořádanou v naší obci je skryta spousta práce organizátorů, kterým patří dík. Velké poděkování samozřejmě sponzorům za jejich příspěvky - jmenovitě OÚ Hrušky, TJ Tatran, místním hasičům, myslivcům a rybářům, společnosti EOn, místní samoobsluze p. Kohouta, obecní hospodě s p. Křivinkou, p.Navarovi, p.Partikovi, pí.Blatné, pí.Dvořáčkové a pí Krejčířové. Věřím, že se nám v podobném duchu bude dařit spolupráce i v dalších letech a že děti se mohou opět těšit na svůj karneval. Fotografie z akce naleznete v sekci fotogalerie na webových stránkách obce (www.obec-hrusky.cz)

Ještě slůvko na závěr – už dva roky se snažíme uspořádat karneval na ledě, což se nám bohužel ani letos díky počasí nepodařilo. Sice jsme si zabruslili a pobavili se při silvestrovském bruslení, ale klasický karneval to nebyl. Tak snad to do třetice příští rok vyjde.

Fotogalerie

Menu rubriky:

Kontakt

Hrušky
Hrušky č. 166
683 52

tel.: 544 223 330
mobil: 725 111 467
e-mail: ouhrusky@politavi.cz

Na mapě

Úřední hodiny

 pondělí a středa  8:00 - 17:00

Facebook


 

 

 

YouTube kanál Hrušky

 

 

 

 

Vesnice roku 2018

 

Zlatá stuha
za vítězství v krajském kole

Obec Hrušky byla oceněna nejvyšším oceněním,  které získá obec, která se nejlépe a vyváženě prezentuje ve všech posuzovaných oblastech. Komise sleduje úroveň společenského života v obci, aktivity občanů, celkový obraz vesnice, občanskou vybavenost a infrastrukturu, spolupráci s podnikateli v obci, veřejná prostranství, péči o zeleň a krajinu a v neposlední řadě také koncepční dokumenty obce.

Ingerreg

Entente Florale 2016

logo.png

Vesnice roku

logo-vr.png 

 green.png   Zelená stuha za péči o zeleň a životní prostředí


Obec Hrušky byla oceněna v celostátní soutěži Vesnice roku

Zelenou stuhou za rok 2015 za péči o zeleň a životní prostředí

 

MAS Slavkovské bojiště

53-jpg-logo-mas-slavkovske-bojiste-01.jpg

Ždánický les a Politaví

ždánický.jpg

Novinky na email 

Ke čtení dokumentů

Ikona DOC souboru

MS Word Viewer
(soubory DOC)

Ikona PDF souboru

Acrobat Reader
(soubory PDF)

Informace pomocí SMS zpráv

SOSka

Čas poslední aktualizace: 20.05.2020 000 11:14       Oficiální stránky obec Hrušky © 2011       webdesign: Origine