Rozcestník

Velikost textu

KULTURNÍ AKCE

RSS Odběr RSS

6. ledna 2011

Dětský karneval 2011

Akce proběhne:
06. 02. 2011

Nastal únor, čas plesů, karnevalů a blížícího se masopustu. A tak jsme i v Hruškách připravili pro děti v neděli 6.února 2011 tradiční maškarní karneval.

Po třech úspěšných letech s šášou Viktorem jsme letos program obměnili a pozvali nového šášu a paní šášovou – manžele Procházkovi z Letonic. Jejich program byl opět plný písniček, soutěží a tanečků, odměn a legrace. Zapojit se mohly nejen děti, ale i jejich rodiče. Dětí se nám letos sešlo přes osmdesát a k tomu stovka rodičů a prarodičů. Přivítali jsme i spoustu dětí přespolních, kteří se k nám na karneval rádi vrací.

Tak jako každoročně, karneval pořádal kulturní výbor při OÚ Hrušky, který jako největší sponzor uhradil kulturní program. Rodiče pak pomohli s přípravou sálu a za finančního přispění sponzorů byla pro děti nakoupena tradičně bohatá tombola. Doufám, že žádné z dětí neodcházelo smutné nebo bez výhry. Každý dostal malý dárek na přivítanou, sladkou odměnu, nafukovací balonky a ten, kdo nic nevyhrál v tombole, dostal alespoň cenu útěchy.

Za každou kulturní akcí pořádanou v naší obci je skryta spousta práce organizátorů, kterým patří dík. Velké poděkování samozřejmě sponzorům za jejich příspěvky - jmenovitě OÚ Hrušky, TJ Tatran, místním hasičům, myslivcům a rybářům, společnosti EOn, místní samoobsluze p. Kohouta, obecní hospodě s p. Křivinkou, p.Navarovi, p.Partikovi, pí.Blatné, pí.Dvořáčkové a pí Krejčířové. Věřím, že se nám v podobném duchu bude dařit spolupráce i v dalších letech a že děti se mohou opět těšit na svůj karneval. Fotografie z akce naleznete v sekci fotogalerie na webových stránkách obce (www.obec-hrusky.cz)

Ještě slůvko na závěr – už dva roky se snažíme uspořádat karneval na ledě, což se nám bohužel ani letos díky počasí nepodařilo. Sice jsme si zabruslili a pobavili se při silvestrovském bruslení, ale klasický karneval to nebyl. Tak snad to do třetice příští rok vyjde.

Fotogalerie

Menu rubriky:

Kontakt

Hrušky
Hrušky č. 166
683 52

tel.: 544 223 330
mobil: 725 111 467

IČ: 00372102

ID dat. schránky: bhza2qg
e-mail: ouhrusky@politavi.cz

Na mapě

Úřední hodiny

 pondělí a středa  8:00 - 17:00

 

Facebook

Facebook

YouTube kanál Hrušky

Youtube

Vesnice roku 2018

 

Zlatá stuha
za vítězství v krajském kole

Obec Hrušky byla oceněna nejvyšším oceněním,  které získá obec, která se nejlépe a vyváženě prezentuje ve všech posuzovaných oblastech. Komise sleduje úroveň společenského života v obci, aktivity občanů, celkový obraz vesnice, občanskou vybavenost a infrastrukturu, spolupráci s podnikateli v obci, veřejná prostranství, péči o zeleň a krajinu a v neposlední řadě také koncepční dokumenty obce.

Ingerreg

Entente Florale 2016

AEFP

Vesnice roku

vesnice roku 

 znak zelené stuhy Zelená stuha za péči o zeleň a životní prostředí

 

Obec Hrušky byla oceněna v celostátní soutěži Vesnice roku

Zelenou stuhou za rok 2015 za péči o zeleň a životní prostředí

 

MAS Slavkovské bojiště

slavkovske bojiste

Ždánický les a Politaví

ždánický les

Novinky na email

Informace pomocí SMS zpráv

SOSka

Čas poslední aktualizace: 29.09.2023 000 09:07       Oficiální stránky obec Hrušky © 2011       webdesign: Origine