Rozcestník

Velikost textu

KULTURNÍ AKCE

RSS Odběr RSS

18. ledna 2012

Dětský karneval 2012

Akce proběhne:
11. 03. 2012

Reportáž z akce.

    Jako už řadu let i letos jsme 11. března připravili karneval pro děti.
    Tentokrát nás navštívil Ric a Pic z Divadla Komedie v Brně. Oba svými písničkami k tanci, hádankami a soutěžemi plně zaměstnali a pobavili děti i jejich rodiče. Letos přišlo přes 80 dětí ze svými rodiči, takže v sále bylo plno. To však nevadilo, protože děti šly téměř okamžitě na parket a snad si ani na chvíli neodpočinuly. Děti dostávaly za každou soutěž malou sladkost, což byl o důvod víc pro soutěžení a dobrou náladu. Hned na začátku obdržel každý k dětské vstupence malé občerstvení a dáreček, ale nejvíce se děti těšily na dárky v bohaté tombole. I když byla tombola bohatá, každý vyhrát nemohl a tak snad ti, co nic nevyhráli, potěšila malá cena útěchy.
    Karneval pořádal kulturní výbor OÚ Hrušky, který hradil kulturní program. Velké poděkování patří sponzorům, kteří tak dělají radost dětem. Je to Tatran Hrušky, místní hasiči, myslivci, rybáři, manželé Blatní i pan starosta Kauf osobním darem. Místní samoobsluze p. Kohouta a obecní hospodě děkujeme za darované občerstvení pro děti.
     Děkujeme také všem, kteří pomáhali s přípravou a výzdobou, protože bez jejich času a pomoci by se toto krásné odpoledne pro děti jen těžko konalo. Letos byla navíc výzdoba opravdu výjimečná, a to díky dekoracím a obrázkům dětí z výtvarného kroužku z Mateřského centra Hruštička. Snad se nám tato spolupráce rodičů a sponzorů podaří i příští rok a děti se tak budou těšit na další karneval. Fotografie z akce můžete najít zde.
                                                                Za kulturní výbor Lukáš Kropáček

Menu rubriky:

Kontakt

Hrušky
Hrušky č. 166
683 52

tel.: 544 223 330
mobil: 725 111 467

IČ: 00372102

ID dat. schránky: bhza2qg
e-mail: ouhrusky@politavi.cz

Na mapě

Úřední hodiny

 pondělí a středa  8:00 - 17:00

 

Facebook

Facebook

YouTube kanál Hrušky

Youtube

Vesnice roku 2018

 

Zlatá stuha
za vítězství v krajském kole

Obec Hrušky byla oceněna nejvyšším oceněním,  které získá obec, která se nejlépe a vyváženě prezentuje ve všech posuzovaných oblastech. Komise sleduje úroveň společenského života v obci, aktivity občanů, celkový obraz vesnice, občanskou vybavenost a infrastrukturu, spolupráci s podnikateli v obci, veřejná prostranství, péči o zeleň a krajinu a v neposlední řadě také koncepční dokumenty obce.

Ingerreg

Entente Florale 2016

AEFP

Vesnice roku

vesnice roku 

 znak zelené stuhy Zelená stuha za péči o zeleň a životní prostředí

 

Obec Hrušky byla oceněna v celostátní soutěži Vesnice roku

Zelenou stuhou za rok 2015 za péči o zeleň a životní prostředí

 

MAS Slavkovské bojiště

slavkovske bojiste

Ždánický les a Politaví

ždánický les

Novinky na email

Informace pomocí SMS zpráv

SOSka

Čas poslední aktualizace: 08.07.2024 000 11:00       Oficiální stránky obec Hrušky © 2011       webdesign: Origine