KULTURNÍ AKCE

RSS Odběr RSS

2. ledna 2010

Dětský karneval 2010

Akce proběhne:
06. 02. 2010

Letos k nám do Hrušek potřetí zavítal šáša Viktor se slečnou šášovou...

Letos k nám do Hrušek potřetí zavítal šáša Viktor se slečnou šášovou – samozřejmě na dětský karneval, který pro malé i větší opět připravil kulturní výbor při OÚ v Hruškách. V neděli 14. února si děti mohly v živém rytmu zatančit, zaskákat, prostě zadovádět. Tentokrát jsme karneval pojali „večerníčkově“.

Většina dětí, kterých se sešla takřka stovka, přišla v kostýmech večerníčkových postav. Viděli jsme vílu Amálku, Červenou Karkulku, Pata a Mata, kašpárky, Berušku, čertíka Bertíka, Rákosníčka, Vochomůrku a spoustu dalších pohádkových bytostí. K tradiční karnevalové výzdobě letos přibyla výstavka výkresů dětí ze základní školy. Celý sál byl olemován kreslenými postavičkami z večerníčků. Rodiče, kterých jsme napočítali také přes stovku, si tak mohli kromě zábavy s dětmi prohlédnout i výtvory svých ratolestí.

Pro každé dítě byl připraven na uvítanou malý dáreček a na závěr byla losována bohatá tombola. Tombolu pro děti finančně zajistili naši již tradiční sponzoři – místní organizace, ale i místní podnikatelé a také rodiče dětí. Kulturní program uhradil obecní úřad. Všem moc a moc děkujeme a těšíme se už nyní na příští rok. Fotografie z akce naleznete v sekci fotogalerie.

Jen škoda, že nám nevyšel plánovaný karneval na ledě, který se měl konat následující pátek. Bohužel počasí nám nepřálo, tak snad napřesrok.

Menu rubriky:

Kontakt

Hrušky
Hrušky č. 166
683 52

tel.: 544 223 330
mobil: 725 111 467
e-mail: ouhrusky@politavi.cz

Na mapě

Úřední hodiny

 pondělí a středa  8:00 - 17:00

Facebook


 

 

 

YouTube kanál Hrušky

 

 

 

 

Vesnice roku 2018

 

Zlatá stuha
za vítězství v krajském kole

Obec Hrušky byla oceněna nejvyšším oceněním,  které získá obec, která se nejlépe a vyváženě prezentuje ve všech posuzovaných oblastech. Komise sleduje úroveň společenského života v obci, aktivity občanů, celkový obraz vesnice, občanskou vybavenost a infrastrukturu, spolupráci s podnikateli v obci, veřejná prostranství, péči o zeleň a krajinu a v neposlední řadě také koncepční dokumenty obce.

Ingerreg

Entente Florale 2016

logo.png

Vesnice roku

logo-vr.png 

 green.png   Zelená stuha za péči o zeleň a životní prostředí


Obec Hrušky byla oceněna v celostátní soutěži Vesnice roku

Zelenou stuhou za rok 2015 za péči o zeleň a životní prostředí

 

MAS Slavkovské bojiště

53-jpg-logo-mas-slavkovske-bojiste-01.jpg

Ždánický les a Politaví

ždánický.jpg

Novinky na email 

Ke čtení dokumentů

Ikona DOC souboru

MS Word Viewer
(soubory DOC)

Ikona PDF souboru

Acrobat Reader
(soubory PDF)

Informace pomocí SMS zpráv

SOSka

Čas poslední aktualizace: 24.06.2020 000 08:55       Oficiální stránky obec Hrušky © 2011       webdesign: Origine