Rozcestník

Velikost textu

KULTURNÍ AKCE

RSS Odběr RSS

2. ledna 2010

Dětský karneval 2010

Akce proběhne:
06. 02. 2010

Letos k nám do Hrušek potřetí zavítal šáša Viktor se slečnou šášovou...

Letos k nám do Hrušek potřetí zavítal šáša Viktor se slečnou šášovou – samozřejmě na dětský karneval, který pro malé i větší opět připravil kulturní výbor při OÚ v Hruškách. V neděli 14. února si děti mohly v živém rytmu zatančit, zaskákat, prostě zadovádět. Tentokrát jsme karneval pojali „večerníčkově“.

Většina dětí, kterých se sešla takřka stovka, přišla v kostýmech večerníčkových postav. Viděli jsme vílu Amálku, Červenou Karkulku, Pata a Mata, kašpárky, Berušku, čertíka Bertíka, Rákosníčka, Vochomůrku a spoustu dalších pohádkových bytostí. K tradiční karnevalové výzdobě letos přibyla výstavka výkresů dětí ze základní školy. Celý sál byl olemován kreslenými postavičkami z večerníčků. Rodiče, kterých jsme napočítali také přes stovku, si tak mohli kromě zábavy s dětmi prohlédnout i výtvory svých ratolestí.

Pro každé dítě byl připraven na uvítanou malý dáreček a na závěr byla losována bohatá tombola. Tombolu pro děti finančně zajistili naši již tradiční sponzoři – místní organizace, ale i místní podnikatelé a také rodiče dětí. Kulturní program uhradil obecní úřad. Všem moc a moc děkujeme a těšíme se už nyní na příští rok. Fotografie z akce naleznete v sekci fotogalerie.

Jen škoda, že nám nevyšel plánovaný karneval na ledě, který se měl konat následující pátek. Bohužel počasí nám nepřálo, tak snad napřesrok.

Menu rubriky:

Kontakt

Hrušky
Hrušky č. 166
683 52

tel.: 544 223 330
mobil: 725 111 467

IČ: 00372102

ID dat. schránky: bhza2qg
e-mail: ouhrusky@politavi.cz

Na mapě

Úřední hodiny

 pondělí a středa  8:00 - 17:00

 

Facebook

Facebook

YouTube kanál Hrušky

Youtube

Vesnice roku 2018

 

Zlatá stuha
za vítězství v krajském kole

Obec Hrušky byla oceněna nejvyšším oceněním,  které získá obec, která se nejlépe a vyváženě prezentuje ve všech posuzovaných oblastech. Komise sleduje úroveň společenského života v obci, aktivity občanů, celkový obraz vesnice, občanskou vybavenost a infrastrukturu, spolupráci s podnikateli v obci, veřejná prostranství, péči o zeleň a krajinu a v neposlední řadě také koncepční dokumenty obce.

Ingerreg

Entente Florale 2016

AEFP

Vesnice roku

vesnice roku 

 znak zelené stuhy Zelená stuha za péči o zeleň a životní prostředí

 

Obec Hrušky byla oceněna v celostátní soutěži Vesnice roku

Zelenou stuhou za rok 2015 za péči o zeleň a životní prostředí

 

MAS Slavkovské bojiště

slavkovske bojiste

Ždánický les a Politaví

ždánický les

Novinky na email

Informace pomocí SMS zpráv

SOSka

Čas poslední aktualizace: 08.07.2024 000 11:00       Oficiální stránky obec Hrušky © 2011       webdesign: Origine