Rozcestník

Velikost textu

KULTURNÍ AKCE

RSS Odběr RSS

21. prosince 2012

Dětský karneval 2013

Akce proběhne:
10. 03. 2013

Reportáž z akce ....

  

 IMG_0060.JPG Takřka ve stejný den jako loni, 10. března, byl uspořádán karneval pro děti. Opětovně nás navštívili Ric a Pic z Divadla Komedie v Brně. Své vděčné obecenstvo dostali svými písničkami, hádankami i soutěžemi do skvělé nálady. Děti naprosto zapomněly na sychravé počasí venku a nechaly na parketu poslední zbytky sil. Každý rád ukázal, jak umí tancovat a co ve své masce dokáže, obzvlášť když se po soutěžích rozdávaly sladkosti. Žilo to i mimo hlavní parket: princezny pózovaly fotografům, kovbojové měli přestřelky na chodbě, fanynky fandily, piráti upláchli rytířovi (asi proto, že byli v přesile) a zvířátka si vykládala nehledě na živočišný druh. Masek bylo jako vždy spousty a některé z nich velmi originální - ke zhlédnutí jsou ve fotogalerii na obecních internetových stránkách zde.

   Jsme rádi, že i letos jsme mohli pro děti uspořádat bohatou tombolu především díky sponzorským darům od těchto dárců: Krajpl Zdeněk (Pila Hrušky), Jan Kauf, Vít Kotrba, Libor Kobzinek, Ladislav Navara, Pavel Partika a manželé Blatní. Samoobsluha p. Kohout a Obecní hospoda darovaly občerstvení pro děti. Honorář pro dvojici Ric a Pic byl uhrazen z rozpočtu  Obecního úřadu Hrušky. Všem tímto děkujeme za to, že se mohl karneval uspořádat a rozzářit tak dětské tváře.

   IMG_0037.JPGDěkujme také za úžasnou ochotu a píli všech maminek a tatínků, kteří připravili a vyzdobili tělocvičnu, jenž se tak změnila na pohádkové místo pro karnevalový rej. Velkou měrou tomu přispěly překrásné dekorace vyrobené v RODINNÉM CENTRU pro RADOST, které zde mělo i malou výstavu svých rukodělných prací.

Snad se nám příští maškarní rej také tak pěkně vydaří.

 

                                        Za kulturní výbor Lukáš Kropáček

Menu rubriky:

Kontakt

Hrušky
Hrušky č. 166
683 52

tel.: 544 223 330
mobil: 725 111 467

IČ: 00372102

ID dat. schránky: bhza2qg
e-mail: ouhrusky@politavi.cz

Na mapě

Úřední hodiny

 pondělí a středa  8:00 - 17:00

 

Facebook

Facebook

YouTube kanál Hrušky

Youtube

Vesnice roku 2018

 

Zlatá stuha
za vítězství v krajském kole

Obec Hrušky byla oceněna nejvyšším oceněním,  které získá obec, která se nejlépe a vyváženě prezentuje ve všech posuzovaných oblastech. Komise sleduje úroveň společenského života v obci, aktivity občanů, celkový obraz vesnice, občanskou vybavenost a infrastrukturu, spolupráci s podnikateli v obci, veřejná prostranství, péči o zeleň a krajinu a v neposlední řadě také koncepční dokumenty obce.

Ingerreg

Entente Florale 2016

AEFP

Vesnice roku

vesnice roku 

 znak zelené stuhy Zelená stuha za péči o zeleň a životní prostředí

 

Obec Hrušky byla oceněna v celostátní soutěži Vesnice roku

Zelenou stuhou za rok 2015 za péči o zeleň a životní prostředí

 

MAS Slavkovské bojiště

slavkovske bojiste

Ždánický les a Politaví

ždánický les

Novinky na email

Informace pomocí SMS zpráv

SOSka

Čas poslední aktualizace: 29.09.2023 000 09:07       Oficiální stránky obec Hrušky © 2011       webdesign: Origine