KULTURNÍ AKCE

RSS Odběr RSS

21. prosince 2012

Dětský karneval 2013

Akce proběhne:
10. 03. 2013

Reportáž z akce ....

  

 IMG_0060.JPG Takřka ve stejný den jako loni, 10. března, byl uspořádán karneval pro děti. Opětovně nás navštívili Ric a Pic z Divadla Komedie v Brně. Své vděčné obecenstvo dostali svými písničkami, hádankami i soutěžemi do skvělé nálady. Děti naprosto zapomněly na sychravé počasí venku a nechaly na parketu poslední zbytky sil. Každý rád ukázal, jak umí tancovat a co ve své masce dokáže, obzvlášť když se po soutěžích rozdávaly sladkosti. Žilo to i mimo hlavní parket: princezny pózovaly fotografům, kovbojové měli přestřelky na chodbě, fanynky fandily, piráti upláchli rytířovi (asi proto, že byli v přesile) a zvířátka si vykládala nehledě na živočišný druh. Masek bylo jako vždy spousty a některé z nich velmi originální - ke zhlédnutí jsou ve fotogalerii na obecních internetových stránkách zde.

   Jsme rádi, že i letos jsme mohli pro děti uspořádat bohatou tombolu především díky sponzorským darům od těchto dárců: Krajpl Zdeněk (Pila Hrušky), Jan Kauf, Vít Kotrba, Libor Kobzinek, Ladislav Navara, Pavel Partika a manželé Blatní. Samoobsluha p. Kohout a Obecní hospoda darovaly občerstvení pro děti. Honorář pro dvojici Ric a Pic byl uhrazen z rozpočtu  Obecního úřadu Hrušky. Všem tímto děkujeme za to, že se mohl karneval uspořádat a rozzářit tak dětské tváře.

   IMG_0037.JPGDěkujme také za úžasnou ochotu a píli všech maminek a tatínků, kteří připravili a vyzdobili tělocvičnu, jenž se tak změnila na pohádkové místo pro karnevalový rej. Velkou měrou tomu přispěly překrásné dekorace vyrobené v RODINNÉM CENTRU pro RADOST, které zde mělo i malou výstavu svých rukodělných prací.

Snad se nám příští maškarní rej také tak pěkně vydaří.

 

                                        Za kulturní výbor Lukáš Kropáček

Menu rubriky:

Kontakt

Hrušky
Hrušky č. 166
683 52

tel.: 544 223 330
mobil: 725 111 467
e-mail: ouhrusky@politavi.cz

Na mapě

Úřední hodiny

 pondělí a středa  8:00 - 17:00

Facebook


 

 

 

YouTube kanál Hrušky

 

 

 

 

Vesnice roku 2018

 

Zlatá stuha
za vítězství v krajském kole

Obec Hrušky byla oceněna nejvyšším oceněním,  které získá obec, která se nejlépe a vyváženě prezentuje ve všech posuzovaných oblastech. Komise sleduje úroveň společenského života v obci, aktivity občanů, celkový obraz vesnice, občanskou vybavenost a infrastrukturu, spolupráci s podnikateli v obci, veřejná prostranství, péči o zeleň a krajinu a v neposlední řadě také koncepční dokumenty obce.

Ingerreg

Entente Florale 2016

logo.png

Vesnice roku

logo-vr.png 

 green.png   Zelená stuha za péči o zeleň a životní prostředí


Obec Hrušky byla oceněna v celostátní soutěži Vesnice roku

Zelenou stuhou za rok 2015 za péči o zeleň a životní prostředí

 

MAS Slavkovské bojiště

53-jpg-logo-mas-slavkovske-bojiste-01.jpg

Ždánický les a Politaví

ždánický.jpg

Novinky na email 

Ke čtení dokumentů

Ikona DOC souboru

MS Word Viewer
(soubory DOC)

Ikona PDF souboru

Acrobat Reader
(soubory PDF)

Informace pomocí SMS zpráv

SOSka

Čas poslední aktualizace: 09.01.2020 000 07:51       Oficiální stránky obec Hrušky © 2011       webdesign: Origine