KULTURNÍ AKCE

RSS Odběr RSS

9. února 2013

Dětský den

Akce proběhne:
31. 08. 2013

Reportáž z akce ....

 

   Poslední srpnovou sobotu se hrušecké, ale i spousta přespolních dětí, sešly v našem venkovním areálku „za humnama“, aby společně zamávaly prázdninám. Jako každoročně byly pro děti připraveny soutěže, sladkosti, odměny, písničky… A také tři trampolíny různých velikostí.

IMG_0025.JPG   Děti mohly ve výtvarné dílně malovat trička, šátky, vyrábět zvířátka z drátků či slámy nebo kreslit vagony k nekonečnému vláčku. Závodilo se na kolech, koloběžkách nebo na odrážedlech pro nejmenší. Běhalo se kolem rybníka, házelo na cíl a také se poslepu ochutnávaly a poznávaly potraviny. Dětský den pořádá kulturní výbor při OÚ Hrušky ve spolupráci s místními organizacemi. Děti si tak mohly vyzkoušet střelbu ze vzduchovky na stanovišti hrušeckých myslivců. S hasiči absolvovaly další soutěžní disciplíny a také se moly podívat na „malý hasičský zásah“ v podání dětí samotných z kroužku malých hrušeckých hasičů. Rybáři nám opět propůjčili lodičku i lodivodem Václavem, který děti povozil na místním rybníce. Pan Holoubek propůjčil povoz s bryčkou, takže kromě vody se děti povozily i na souši. Pro velký zájem o malování na obličej a tetování při loňském dětském dni jsme i letos pozvali paní Evu, která každé dítko podle jeho přání krásně vymalovala. Na trampolínách bylo tradičně stále plno, skákalo se celé odpoledne a jako novinku si děti mohly vyzkoušet tzv. „bugee running“, neboli běhání na gumě. 

   Tak jako v minulých letech děti opět sbíraly body na malé kartičky a za splněné disciplíny pak kromě spousty sladkých odměn dostaly i drobnou odměnu. Pro všechny děti jsme měli připravenu zdarma limonádu, dospělí si mohli dát i pivko. Počasí nám letos vcelku přIMG_0081.JPGálo, děti se bavily, takže prázdninám jsme zamávali s úsměvem.

   Ráda bych poděkovala všem, kteří se na přípravě dětského dne podíleli a také všem sponzorům, tedy obecnímu úřadu, hasičům, sportovcům, myslivcům, rybářům, místnímu obchodu pana Kohouta a také zvukařům a moderátorovi.

Fotogalreii z akce naleznete zde.

Za organizátory Svatava Horáčková

Menu rubriky:

Kontakt

Hrušky
Hrušky č. 166
683 52

tel.: 544 223 330
mobil: 725 111 467
e-mail: ouhrusky@politavi.cz

Na mapě

Úřední hodiny

 pondělí a středa  8:00 - 17:00

Facebook


 

 

 

YouTube kanál Hrušky

 

 

 

 

Vesnice roku 2018

 

Zlatá stuha
za vítězství v krajském kole

Obec Hrušky byla oceněna nejvyšším oceněním,  které získá obec, která se nejlépe a vyváženě prezentuje ve všech posuzovaných oblastech. Komise sleduje úroveň společenského života v obci, aktivity občanů, celkový obraz vesnice, občanskou vybavenost a infrastrukturu, spolupráci s podnikateli v obci, veřejná prostranství, péči o zeleň a krajinu a v neposlední řadě také koncepční dokumenty obce.

Ingerreg

Entente Florale 2016

logo.png

Vesnice roku

logo-vr.png 

 green.png   Zelená stuha za péči o zeleň a životní prostředí


Obec Hrušky byla oceněna v celostátní soutěži Vesnice roku

Zelenou stuhou za rok 2015 za péči o zeleň a životní prostředí

 

MAS Slavkovské bojiště

53-jpg-logo-mas-slavkovske-bojiste-01.jpg

Ždánický les a Politaví

ždánický.jpg

Novinky na email 

Ke čtení dokumentů

Ikona DOC souboru

MS Word Viewer
(soubory DOC)

Ikona PDF souboru

Acrobat Reader
(soubory PDF)

Informace pomocí SMS zpráv

SOSka

Čas poslední aktualizace: 20.05.2020 000 11:14       Oficiální stránky obec Hrušky © 2011       webdesign: Origine