Rozcestník

Velikost textu

KULTURNÍ AKCE

RSS Odběr RSS

9. února 2013

Dětský den

Akce proběhne:
31. 08. 2013

Reportáž z akce ....

 

   Poslední srpnovou sobotu se hrušecké, ale i spousta přespolních dětí, sešly v našem venkovním areálku „za humnama“, aby společně zamávaly prázdninám. Jako každoročně byly pro děti připraveny soutěže, sladkosti, odměny, písničky… A také tři trampolíny různých velikostí.

IMG_0025.JPG   Děti mohly ve výtvarné dílně malovat trička, šátky, vyrábět zvířátka z drátků či slámy nebo kreslit vagony k nekonečnému vláčku. Závodilo se na kolech, koloběžkách nebo na odrážedlech pro nejmenší. Běhalo se kolem rybníka, házelo na cíl a také se poslepu ochutnávaly a poznávaly potraviny. Dětský den pořádá kulturní výbor při OÚ Hrušky ve spolupráci s místními organizacemi. Děti si tak mohly vyzkoušet střelbu ze vzduchovky na stanovišti hrušeckých myslivců. S hasiči absolvovaly další soutěžní disciplíny a také se moly podívat na „malý hasičský zásah“ v podání dětí samotných z kroužku malých hrušeckých hasičů. Rybáři nám opět propůjčili lodičku i lodivodem Václavem, který děti povozil na místním rybníce. Pan Holoubek propůjčil povoz s bryčkou, takže kromě vody se děti povozily i na souši. Pro velký zájem o malování na obličej a tetování při loňském dětském dni jsme i letos pozvali paní Evu, která každé dítko podle jeho přání krásně vymalovala. Na trampolínách bylo tradičně stále plno, skákalo se celé odpoledne a jako novinku si děti mohly vyzkoušet tzv. „bugee running“, neboli běhání na gumě. 

   Tak jako v minulých letech děti opět sbíraly body na malé kartičky a za splněné disciplíny pak kromě spousty sladkých odměn dostaly i drobnou odměnu. Pro všechny děti jsme měli připravenu zdarma limonádu, dospělí si mohli dát i pivko. Počasí nám letos vcelku přIMG_0081.JPGálo, děti se bavily, takže prázdninám jsme zamávali s úsměvem.

   Ráda bych poděkovala všem, kteří se na přípravě dětského dne podíleli a také všem sponzorům, tedy obecnímu úřadu, hasičům, sportovcům, myslivcům, rybářům, místnímu obchodu pana Kohouta a také zvukařům a moderátorovi.

Fotogalreii z akce naleznete zde.

Za organizátory Svatava Horáčková

Menu rubriky:

Kontakt

Hrušky
Hrušky č. 166
683 52

tel.: 544 223 330
mobil: 725 111 467

IČ: 00372102

ID dat. schránky: bhza2qg
e-mail: ouhrusky@politavi.cz

Na mapě

Úřední hodiny

 pondělí a středa  8:00 - 17:00

 

Facebook

Facebook

YouTube kanál Hrušky

Youtube

Vesnice roku 2018

 

Zlatá stuha
za vítězství v krajském kole

Obec Hrušky byla oceněna nejvyšším oceněním,  které získá obec, která se nejlépe a vyváženě prezentuje ve všech posuzovaných oblastech. Komise sleduje úroveň společenského života v obci, aktivity občanů, celkový obraz vesnice, občanskou vybavenost a infrastrukturu, spolupráci s podnikateli v obci, veřejná prostranství, péči o zeleň a krajinu a v neposlední řadě také koncepční dokumenty obce.

Ingerreg

Entente Florale 2016

AEFP

Vesnice roku

vesnice roku 

 znak zelené stuhy Zelená stuha za péči o zeleň a životní prostředí

 

Obec Hrušky byla oceněna v celostátní soutěži Vesnice roku

Zelenou stuhou za rok 2015 za péči o zeleň a životní prostředí

 

MAS Slavkovské bojiště

slavkovske bojiste

Ždánický les a Politaví

ždánický les

Novinky na email

Informace pomocí SMS zpráv

SOSka

Čas poslední aktualizace: 29.09.2023 000 09:07       Oficiální stránky obec Hrušky © 2011       webdesign: Origine