KULTURNÍ AKCE

RSS Odběr RSS

9. února 2013

Divadelní představení Úžasná svatba

Akce proběhne:
20. 10. 2013

Reportáž z akce ....

 

  IMG_0152.JPG20. října k nám zavítalo divadlo Stodola z Jiříkovic spolupracující s divadlem Amadis z Brna a shlédli jsme hru „Úžasná svatba“. Autorem této úspěšné komedie (Perfect wedding) je Robin Hawdon a důkazem její úspěšnosti je mnoho internetových odkazů a fotografií z celého světa.

  Publikum si užívalo trable ženicha Billa (Ondřej Buchta), který se v den svatby probudí v posteli ve svatebním apartmá se zcela neznámou dívkou Judy (Blanka Plotěná). Protože jeho nastávající Rachel (Eva Židlíková) měla dorazit během několika minut, začal vymýšlet plán, jak vše zakamuflovat a na poslední chvíli svou svatbu zachránit. Nápomocen v jeho intrikách mu byl přítel a svědek Tom (Josef Širhal). Do celé situace byla vtažena i pokojská Julie (Klára Havránková). Jak už to v podobných fraškách bývá, celá situace se řádně zamotávala až matka nevěsty Dafné (Jana Štěpánová) celý propletenec dovršila. Naštěstí otec nevěsty řádil jen v hotelové hale.

  Herci do hry dali skutečně vše, neboť při jejich energických a akčních scénách tekla krev umělá i skutečná. Vše ovšem do hry zapadalo včetně improvizace herců při nečekaných situacích.

  Spokojené publikum poděkovalo hercům potleskem a svou hojnou účastí v počtu cca 80 diváků. Nutno ještě doplnit jméno režisérů (Radim Blaško, Jana Štěpánová), producenta (Josef Širhal) a tvůrce překladu z anglického originálu (Martin Fahrner). Příští rok opět pozveme herce k nám do Hrušek. Budeme se těšit. Fotogalerii z představení naleznete zde..

za Kulturní výbor při OÚ Lukáš Kropáček

Menu rubriky:

Kontakt

Hrušky
Hrušky č. 166
683 52

tel.: 544 223 330
mobil: 725 111 467
e-mail: ouhrusky@politavi.cz

Na mapě

Úřední hodiny

 pondělí a středa  8:00 - 17:00

Facebook


 

 

 

YouTube kanál Hrušky

 

 

 

 

Vesnice roku 2018

 

Zlatá stuha
za vítězství v krajském kole

Obec Hrušky byla oceněna nejvyšším oceněním,  které získá obec, která se nejlépe a vyváženě prezentuje ve všech posuzovaných oblastech. Komise sleduje úroveň společenského života v obci, aktivity občanů, celkový obraz vesnice, občanskou vybavenost a infrastrukturu, spolupráci s podnikateli v obci, veřejná prostranství, péči o zeleň a krajinu a v neposlední řadě také koncepční dokumenty obce.

Ingerreg

Entente Florale 2016

logo.png

Vesnice roku

logo-vr.png 

 green.png   Zelená stuha za péči o zeleň a životní prostředí


Obec Hrušky byla oceněna v celostátní soutěži Vesnice roku

Zelenou stuhou za rok 2015 za péči o zeleň a životní prostředí

 

MAS Slavkovské bojiště

53-jpg-logo-mas-slavkovske-bojiste-01.jpg

Ždánický les a Politaví

ždánický.jpg

Novinky na email 

Ke čtení dokumentů

Ikona DOC souboru

MS Word Viewer
(soubory DOC)

Ikona PDF souboru

Acrobat Reader
(soubory PDF)

Informace pomocí SMS zpráv

SOSka

Čas poslední aktualizace: 06.02.2020 000 13:13       Oficiální stránky obec Hrušky © 2011       webdesign: Origine