Rozcestník

Velikost textu

KULTURNÍ AKCE

RSS Odběr RSS

9. února 2013

Divadelní představení Úžasná svatba

Akce proběhne:
20. 10. 2013

Reportáž z akce ....

 

  IMG_0152.JPG20. října k nám zavítalo divadlo Stodola z Jiříkovic spolupracující s divadlem Amadis z Brna a shlédli jsme hru „Úžasná svatba“. Autorem této úspěšné komedie (Perfect wedding) je Robin Hawdon a důkazem její úspěšnosti je mnoho internetových odkazů a fotografií z celého světa.

  Publikum si užívalo trable ženicha Billa (Ondřej Buchta), který se v den svatby probudí v posteli ve svatebním apartmá se zcela neznámou dívkou Judy (Blanka Plotěná). Protože jeho nastávající Rachel (Eva Židlíková) měla dorazit během několika minut, začal vymýšlet plán, jak vše zakamuflovat a na poslední chvíli svou svatbu zachránit. Nápomocen v jeho intrikách mu byl přítel a svědek Tom (Josef Širhal). Do celé situace byla vtažena i pokojská Julie (Klára Havránková). Jak už to v podobných fraškách bývá, celá situace se řádně zamotávala až matka nevěsty Dafné (Jana Štěpánová) celý propletenec dovršila. Naštěstí otec nevěsty řádil jen v hotelové hale.

  Herci do hry dali skutečně vše, neboť při jejich energických a akčních scénách tekla krev umělá i skutečná. Vše ovšem do hry zapadalo včetně improvizace herců při nečekaných situacích.

  Spokojené publikum poděkovalo hercům potleskem a svou hojnou účastí v počtu cca 80 diváků. Nutno ještě doplnit jméno režisérů (Radim Blaško, Jana Štěpánová), producenta (Josef Širhal) a tvůrce překladu z anglického originálu (Martin Fahrner). Příští rok opět pozveme herce k nám do Hrušek. Budeme se těšit. Fotogalerii z představení naleznete zde..

za Kulturní výbor při OÚ Lukáš Kropáček

Menu rubriky:

Kontakt

Hrušky
Hrušky č. 166
683 52

tel.: 544 223 330
mobil: 725 111 467

IČ: 00372102

ID dat. schránky: bhza2qg
e-mail: ouhrusky@politavi.cz

Na mapě

Úřední hodiny

 pondělí a středa  8:00 - 17:00

 

Facebook

Facebook

YouTube kanál Hrušky

Youtube

Vesnice roku 2018

 

Zlatá stuha
za vítězství v krajském kole

Obec Hrušky byla oceněna nejvyšším oceněním,  které získá obec, která se nejlépe a vyváženě prezentuje ve všech posuzovaných oblastech. Komise sleduje úroveň společenského života v obci, aktivity občanů, celkový obraz vesnice, občanskou vybavenost a infrastrukturu, spolupráci s podnikateli v obci, veřejná prostranství, péči o zeleň a krajinu a v neposlední řadě také koncepční dokumenty obce.

Ingerreg

Entente Florale 2016

AEFP

Vesnice roku

vesnice roku 

 znak zelené stuhy Zelená stuha za péči o zeleň a životní prostředí

 

Obec Hrušky byla oceněna v celostátní soutěži Vesnice roku

Zelenou stuhou za rok 2015 za péči o zeleň a životní prostředí

 

MAS Slavkovské bojiště

slavkovske bojiste

Ždánický les a Politaví

ždánický les

Novinky na email

Informace pomocí SMS zpráv

SOSka

Čas poslední aktualizace: 08.07.2024 000 11:00       Oficiální stránky obec Hrušky © 2011       webdesign: Origine