Rozcestník

Velikost textu

KULTURNÍ AKCE

RSS Odběr RSS

9. února 2013

Setkání seniorů

Akce proběhne:
23. 11. 2013

Reportáž z akce ....

 

  V sobotu 23. listopadu, jakmile IMG_0011.JPGskončil jarmark, proběhl rychlý úklid a příprava na posezení pro naše seniory. Tentokrát pro ně obecní úřad, za pomoci místních rybářů, přichystal odpolední program s charizmatickým hercem brněnského Městského divadla Zdeňkem Junákem. Obecenstvo pobavil svými historkami z mládí i z herecké kariéry. Nejvíce však posluchače zaujaly historky coby poručíka Ambrože z natáčení Četnických humoresek - a tak jsme si například vyslechli situaci, jak kolegové rekvizitáři při natáčení přenášeli v plastových kelímcích benzín z motorky do auta, načež se vše vyřešilo odtažením auta lanem. Své historky doplňoval písničkami, které atmosféru skvěle dotvářely.

  Když je dobrá zábava, čas utíká rychleji, a tak se zdálo, že s naším hostem utekl až příliš rychle. A protože ho v Brně čekalo další představení, musel se s Hruškami rozloučit. Naštěstí ho vystřídal cimbálový soubor Tkadlečník z Rousínova. Cimbálovka se postarala o dobrou muziku k poslechu. Mnoho posluchačů se k muzice přidalo a ze srdce si s kapelou zazpívalo.

  IMG_0022.JPGDěkujeme všem dobrovolníkům, kteří se podíleli na přípravě sálu s pohoštěním a pomohli tak k dobré náladě našich duchem mladých Hrušáků a Hrušaček.

  Můžeme si jen přát, abychom se příští rok všichni znovu sešli a užili si společně takto příjemně strávené odpoledne. Fotografie z akce naleznete zde.

za Kulturní výbor při OÚ Lukáš Kropáček

Menu rubriky:

Kontakt

Hrušky
Hrušky č. 166
683 52

tel.: 544 223 330
mobil: 725 111 467

IČ: 00372102

ID dat. schránky: bhza2qg
e-mail: ouhrusky@politavi.cz

Na mapě

Úřední hodiny

 pondělí a středa  8:00 - 17:00

 

Facebook

Facebook

YouTube kanál Hrušky

Youtube

Vesnice roku 2018

 

Zlatá stuha
za vítězství v krajském kole

Obec Hrušky byla oceněna nejvyšším oceněním,  které získá obec, která se nejlépe a vyváženě prezentuje ve všech posuzovaných oblastech. Komise sleduje úroveň společenského života v obci, aktivity občanů, celkový obraz vesnice, občanskou vybavenost a infrastrukturu, spolupráci s podnikateli v obci, veřejná prostranství, péči o zeleň a krajinu a v neposlední řadě také koncepční dokumenty obce.

Ingerreg

Entente Florale 2016

AEFP

Vesnice roku

vesnice roku 

 znak zelené stuhy Zelená stuha za péči o zeleň a životní prostředí

 

Obec Hrušky byla oceněna v celostátní soutěži Vesnice roku

Zelenou stuhou za rok 2015 za péči o zeleň a životní prostředí

 

MAS Slavkovské bojiště

slavkovske bojiste

Ždánický les a Politaví

ždánický les

Novinky na email

Informace pomocí SMS zpráv

SOSka

Čas poslední aktualizace: 22.04.2024 000 08:53       Oficiální stránky obec Hrušky © 2011       webdesign: Origine