KULTURNÍ AKCE

RSS Odběr RSS

9. února 2013

Setkání seniorů

Akce proběhne:
23. 11. 2013

Reportáž z akce ....

 

  V sobotu 23. listopadu, jakmile IMG_0011.JPGskončil jarmark, proběhl rychlý úklid a příprava na posezení pro naše seniory. Tentokrát pro ně obecní úřad, za pomoci místních rybářů, přichystal odpolední program s charizmatickým hercem brněnského Městského divadla Zdeňkem Junákem. Obecenstvo pobavil svými historkami z mládí i z herecké kariéry. Nejvíce však posluchače zaujaly historky coby poručíka Ambrože z natáčení Četnických humoresek - a tak jsme si například vyslechli situaci, jak kolegové rekvizitáři při natáčení přenášeli v plastových kelímcích benzín z motorky do auta, načež se vše vyřešilo odtažením auta lanem. Své historky doplňoval písničkami, které atmosféru skvěle dotvářely.

  Když je dobrá zábava, čas utíká rychleji, a tak se zdálo, že s naším hostem utekl až příliš rychle. A protože ho v Brně čekalo další představení, musel se s Hruškami rozloučit. Naštěstí ho vystřídal cimbálový soubor Tkadlečník z Rousínova. Cimbálovka se postarala o dobrou muziku k poslechu. Mnoho posluchačů se k muzice přidalo a ze srdce si s kapelou zazpívalo.

  IMG_0022.JPGDěkujeme všem dobrovolníkům, kteří se podíleli na přípravě sálu s pohoštěním a pomohli tak k dobré náladě našich duchem mladých Hrušáků a Hrušaček.

  Můžeme si jen přát, abychom se příští rok všichni znovu sešli a užili si společně takto příjemně strávené odpoledne. Fotografie z akce naleznete zde.

za Kulturní výbor při OÚ Lukáš Kropáček

Menu rubriky:

Kontakt

Hrušky
Hrušky č. 166
683 52

tel.: 544 223 330
mobil: 725 111 467
e-mail: ouhrusky@politavi.cz

Na mapě

Úřední hodiny

 pondělí a středa  8:00 - 17:00

Facebook


 

 

 

YouTube kanál Hrušky

 

 

 

 

Vesnice roku 2018

 

Zlatá stuha
za vítězství v krajském kole

Obec Hrušky byla oceněna nejvyšším oceněním,  které získá obec, která se nejlépe a vyváženě prezentuje ve všech posuzovaných oblastech. Komise sleduje úroveň společenského života v obci, aktivity občanů, celkový obraz vesnice, občanskou vybavenost a infrastrukturu, spolupráci s podnikateli v obci, veřejná prostranství, péči o zeleň a krajinu a v neposlední řadě také koncepční dokumenty obce.

Ingerreg

Entente Florale 2016

logo.png

Vesnice roku

logo-vr.png 

 green.png   Zelená stuha za péči o zeleň a životní prostředí


Obec Hrušky byla oceněna v celostátní soutěži Vesnice roku

Zelenou stuhou za rok 2015 za péči o zeleň a životní prostředí

 

MAS Slavkovské bojiště

53-jpg-logo-mas-slavkovske-bojiste-01.jpg

Ždánický les a Politaví

ždánický.jpg

Novinky na email 

Ke čtení dokumentů

Ikona DOC souboru

MS Word Viewer
(soubory DOC)

Ikona PDF souboru

Acrobat Reader
(soubory PDF)

Informace pomocí SMS zpráv

SOSka

Čas poslední aktualizace: 09.01.2020 000 07:51       Oficiální stránky obec Hrušky © 2011       webdesign: Origine