Rozcestník

Velikost textu

KULTURNÍ AKCE

RSS Odběr RSS

4. května 2009

Neckyáda 2009

Akce proběhne:
08. 07. 2009


Léto končí a tak bychom chtěli ještě jednou shrnout letošní I. ročník neckyády, který byl podle Vašich názorů a ohlasů vydařeným. Byli jsme překvapeni Vaší hojnou účastí, která nás velmi potěšila. Soutěžící, porota i pořadatelé byli úžasní, s jakou chutí se do této akce pustili, a diváci svou přítomností přinesli neuvěřitelně pohodovou atmosféru. Takže jsme si tuto akci řádně mohli užít. Navíc nám přálo i počasí, které nevypadalo ze začátku nejlépe. Některým z Vás, nepřízeň počasí vůbec nevadila, protože např. na disciplíně „lávka či boji s tyčí“ jste předvedli akrobatické kousky
……obdiv Vám……

V soutěži plavidel se na startu sešlo 8 družstev s netradičními výtvory. Plavidla byla propracována do posledního detailu. Největší poctou pro nás bylo, že si posádky plavidla vyráběly sama. Proto bylo pro porotu velmi těžké odměnit první místo. Tuto cenu by si zasloužila všechna plavidla. Do dalších ročníků jste nasadili tak vysokou laťku, „že jsme zvědaví“, zda lze v této disciplíně něco vylepšovat.

Další atrakcí byl přejezd lávky přes rybník. U této soutěže byla nevýhodou váha posádky, proto někteří borci skončili ve vodě velmi rychle. Hromada jich toto úskalí ale zdolala i přesto ,že lávka byla vratká. Nějaké to vykoupáníčko či potlučené tělíčko samozřejmě nemohlo zkazit dobrou náladu, která panovala všude okolo.

Celou akcí nás prováděl skvělý moderátor s výbornou porotou a s technickým týmem, který zapisoval výsledky - bez těchto lidí bychom nebyli schopni akci realizovat. Samozřejmě nesmíme zapomenout poděkovat TJ Tatran, který nám zajistil občerstvení a s tím samozřejmě dobrou náladu soutěžícím. Poděkovat rybářům, kteří nám zapůjčili rybárnu a rybník, obecnímu úřadu a všem dobrovolníkům, kteří se nebáli přiložit ruku k dílu.

Rádi bychom Vám všem, kdo jste se jakýmkoli způsobem na této akci podíleli a zapojili se do soutěží ještě jednou prostřednictvím našeho Zpravodaje poděkovali a přizvali do II. ročníku „hrušecké neckyády“.

Názory, poznatky, nové nápady, aj…. velmi ráda přivítám na adrese: silvie.hausnerova@centrum.cz

                                                                                                                              Za hrušecké nadšence
                                                                                                                              Silvie Trnková a Jan Kauf

Fotogalerie

Menu rubriky:

Kontakt

Hrušky
Hrušky č. 166
683 52

tel.: 544 223 330
mobil: 725 111 467

IČ: 00372102

ID dat. schránky: bhza2qg
e-mail: ouhrusky@politavi.cz

Na mapě

Úřední hodiny

 pondělí a středa  8:00 - 17:00

 

Facebook

Facebook

YouTube kanál Hrušky

Youtube

Vesnice roku 2018

 

Zlatá stuha
za vítězství v krajském kole

Obec Hrušky byla oceněna nejvyšším oceněním,  které získá obec, která se nejlépe a vyváženě prezentuje ve všech posuzovaných oblastech. Komise sleduje úroveň společenského života v obci, aktivity občanů, celkový obraz vesnice, občanskou vybavenost a infrastrukturu, spolupráci s podnikateli v obci, veřejná prostranství, péči o zeleň a krajinu a v neposlední řadě také koncepční dokumenty obce.

Ingerreg

Entente Florale 2016

AEFP

Vesnice roku

vesnice roku 

 znak zelené stuhy Zelená stuha za péči o zeleň a životní prostředí

 

Obec Hrušky byla oceněna v celostátní soutěži Vesnice roku

Zelenou stuhou za rok 2015 za péči o zeleň a životní prostředí

 

MAS Slavkovské bojiště

slavkovske bojiste

Ždánický les a Politaví

ždánický les

Novinky na email

Informace pomocí SMS zpráv

SOSka

Čas poslední aktualizace: 06.05.2024 000 18:27       Oficiální stránky obec Hrušky © 2011       webdesign: Origine