Rozcestník

Velikost textu

KULTURNÍ AKCE

RSS Odběr RSS

13. prosince 2013

Dětský karneval

Akce proběhne:
08. 03. 2014

Reportáž z akce ...

 

 IMG_0019.JPG Jako už řadu let, i letos jsme 8. března připravili karneval pro děti.

  Tentokrát se k nám vrátil šáša Viktor. Svými písničkami k tanci, hádankami a soutěžemi, zvedl děti ze židliček a zapojil je do společné zábavy. I když bylo venku na tuto dobu nezvykle teplo a i když jsme přesunuli karneval z neděle na sobotu, děti na svůj ples nezapomněly. Přišlo jich přes 80 a spolu se svými rodiči rychle zaplnili sál.

  Děti dostávaly za každou soutěž malou sladkost, což byl o důvod víc pro soutěžení a dobrou náladu. Během karnevalu dostal každý k dětské vstupence malé občerstvení a dáreček, ale nejvíce se děti těšily na dárky, které věnovali sponzoři. Ti, co měli větší štěstí, získali dárek hodnotnější a ti, co měli menší štěstí, dostali malou drobnost. Smůlu v tento pěkný den neměl nikdo.

  Karneval pořádal kulturní výbor OÚ Hrušky, který hradil kulturní program. Velké poděkování patří sponzorům, kteří tak dělají radost dětem. Jsou to firmy: Nekupto.cz, Mila Brno a.s., SITA Brno a.s., Luxplan s.r.o., Jan Kauf, Pavel Partika, místní spolky: TJ Tatran, sbor dobrovolných hasičů Hrušky, Rybářský svaz, Myslivecké sdružení Podhejdí, rodiny: Blatní, Kroupovi, Pokladníkovi, Štefanovi, Pernicovi, Křivínkovi a Kozákovi. Místní samoobsluze p. Kohouta a obecní hospodě děkujeme za darované občerstvení pro děti.

IMG_0057.JPG  Děkujeme také všem, kteří pomáhali s přípravou a výzdobou, protože bez jejich času a pomoci by se toto krásné odpoledne pro děti jen těžko konalo. Snad se nám tato spolupráce rodičů, sponzorů a obce podaří i příští rok a děti se tak budou těšit na další karneval. Fotogalerii z akce naleznete zde.

 

Za kulturní výbor Lukáš Kropáček

Menu rubriky:

Kontakt

Hrušky
Hrušky č. 166
683 52

tel.: 544 223 330
mobil: 725 111 467

IČ: 00372102

ID dat. schránky: bhza2qg
e-mail: ouhrusky@politavi.cz

Na mapě

Úřední hodiny

 pondělí a středa  8:00 - 17:00

 

Facebook

Facebook

YouTube kanál Hrušky

Youtube

Vesnice roku 2018

 

Zlatá stuha
za vítězství v krajském kole

Obec Hrušky byla oceněna nejvyšším oceněním,  které získá obec, která se nejlépe a vyváženě prezentuje ve všech posuzovaných oblastech. Komise sleduje úroveň společenského života v obci, aktivity občanů, celkový obraz vesnice, občanskou vybavenost a infrastrukturu, spolupráci s podnikateli v obci, veřejná prostranství, péči o zeleň a krajinu a v neposlední řadě také koncepční dokumenty obce.

Ingerreg

Entente Florale 2016

AEFP

Vesnice roku

vesnice roku 

 znak zelené stuhy Zelená stuha za péči o zeleň a životní prostředí

 

Obec Hrušky byla oceněna v celostátní soutěži Vesnice roku

Zelenou stuhou za rok 2015 za péči o zeleň a životní prostředí

 

MAS Slavkovské bojiště

slavkovske bojiste

Ždánický les a Politaví

ždánický les

Novinky na email

Informace pomocí SMS zpráv

SOSka

Čas poslední aktualizace: 08.07.2024 000 11:00       Oficiální stránky obec Hrušky © 2011       webdesign: Origine