KULTURNÍ AKCE

RSS Odběr RSS

13. prosince 2013

Dětský karneval

Akce proběhne:
08. 03. 2014

Reportáž z akce ...

 

 IMG_0019.JPG Jako už řadu let, i letos jsme 8. března připravili karneval pro děti.

  Tentokrát se k nám vrátil šáša Viktor. Svými písničkami k tanci, hádankami a soutěžemi, zvedl děti ze židliček a zapojil je do společné zábavy. I když bylo venku na tuto dobu nezvykle teplo a i když jsme přesunuli karneval z neděle na sobotu, děti na svůj ples nezapomněly. Přišlo jich přes 80 a spolu se svými rodiči rychle zaplnili sál.

  Děti dostávaly za každou soutěž malou sladkost, což byl o důvod víc pro soutěžení a dobrou náladu. Během karnevalu dostal každý k dětské vstupence malé občerstvení a dáreček, ale nejvíce se děti těšily na dárky, které věnovali sponzoři. Ti, co měli větší štěstí, získali dárek hodnotnější a ti, co měli menší štěstí, dostali malou drobnost. Smůlu v tento pěkný den neměl nikdo.

  Karneval pořádal kulturní výbor OÚ Hrušky, který hradil kulturní program. Velké poděkování patří sponzorům, kteří tak dělají radost dětem. Jsou to firmy: Nekupto.cz, Mila Brno a.s., SITA Brno a.s., Luxplan s.r.o., Jan Kauf, Pavel Partika, místní spolky: TJ Tatran, sbor dobrovolných hasičů Hrušky, Rybářský svaz, Myslivecké sdružení Podhejdí, rodiny: Blatní, Kroupovi, Pokladníkovi, Štefanovi, Pernicovi, Křivínkovi a Kozákovi. Místní samoobsluze p. Kohouta a obecní hospodě děkujeme za darované občerstvení pro děti.

IMG_0057.JPG  Děkujeme také všem, kteří pomáhali s přípravou a výzdobou, protože bez jejich času a pomoci by se toto krásné odpoledne pro děti jen těžko konalo. Snad se nám tato spolupráce rodičů, sponzorů a obce podaří i příští rok a děti se tak budou těšit na další karneval. Fotogalerii z akce naleznete zde.

 

Za kulturní výbor Lukáš Kropáček

Menu rubriky:

Kontakt

Hrušky
Hrušky č. 166
683 52

tel.: 544 223 330
mobil: 725 111 467
e-mail: ouhrusky@politavi.cz

Na mapě

Úřední hodiny

 pondělí a středa  8:00 - 17:00

Facebook


 

 

 

YouTube kanál Hrušky

 

 

 

 

Vesnice roku 2018

 

Zlatá stuha
za vítězství v krajském kole

Obec Hrušky byla oceněna nejvyšším oceněním,  které získá obec, která se nejlépe a vyváženě prezentuje ve všech posuzovaných oblastech. Komise sleduje úroveň společenského života v obci, aktivity občanů, celkový obraz vesnice, občanskou vybavenost a infrastrukturu, spolupráci s podnikateli v obci, veřejná prostranství, péči o zeleň a krajinu a v neposlední řadě také koncepční dokumenty obce.

Ingerreg

Entente Florale 2016

logo.png

Vesnice roku

logo-vr.png 

 green.png   Zelená stuha za péči o zeleň a životní prostředí


Obec Hrušky byla oceněna v celostátní soutěži Vesnice roku

Zelenou stuhou za rok 2015 za péči o zeleň a životní prostředí

 

MAS Slavkovské bojiště

53-jpg-logo-mas-slavkovske-bojiste-01.jpg

Ždánický les a Politaví

ždánický.jpg

Novinky na email 

Ke čtení dokumentů

Ikona DOC souboru

MS Word Viewer
(soubory DOC)

Ikona PDF souboru

Acrobat Reader
(soubory PDF)

Informace pomocí SMS zpráv

SOSka

Čas poslední aktualizace: 24.06.2020 000 08:55       Oficiální stránky obec Hrušky © 2011       webdesign: Origine