KULTURNÍ AKCE

RSS Odběr RSS

7. května 2008

Dětský den

Akce proběhne:
07. 06. 2008


V sobotu 7. června jsme s týdenním zpožděním oslavili s dětmi jejich „DEN“. Vždy, když se chystá podobná akce, největším nepřítelem bývá počasí. A to nás tedy v sobotu ráno dosti vystrašilo. Ale vypršelo se dopoledne a těch pár kapek odpoledne v doprovodu šedivých mraků nás už neohrozilo. Na odpoledni plném her, soutěží, písniček a atrakcí se sešla stovka dětí v doprovodu rodičů a prarodičů. Kulturní program pro děti jsme připravili částečně vlastními silami a částečně prostřednictvím agentury. Velmi se nám osvědčila i spolupráce s Lunaparkem paní Pavlíčkové, která nám umožnila provoz houpaček a kolotoče, takže děti si užily dosyta. S přípravou soutěží tradičně pomohli sportovci, rybáři, myslivci, hasiči, Air soft team (střelba z kuličkových pistolek) a hrušecké sestřičky.

V rámci soutěží malí i větší šplhali po lanech, stříleli na cíl, soutěžili ve znalostech o přírodě, ve zdravotním koutku zachraňovali raněné, plavili se na lodičkách, stříleli šipkami do nafukovacích balónků, lovili rybky a hasili „požár“. Velmi se líbilo malování na velký plakát, na kterém se našlo místo pro obrázek od každého. Děti si také mohly nechat namalovat obrázek přímo na tělo. S malým divadelním představením vystoupil kejklíř Křup Ala Hop. Zpestřením programu byla ukázka výcviku pejsků, kterou dětem předvedli členové klubu Agility Hrušky (s jejich činností Vás seznámíme příště). V druhé části odpoledne byly spuštěny houpačky, pro nejmenší děti dorazil skákací hrad a větší děti se točily a točily a točily na velkém řetízkovém kolotoči.

Na všech stanovištích, kde děti plnily úkoly a sbíraly barevné stužky, byla vždy odměnou sladkost a každé dítko obdrželo v závěru malou hračku. Losovali jsme také spoustu výher, kterými byli malí medvídci naplnění domácím medem (děkujeme sponzorům medařům – rodině Pišové). Všechny děti nakonec dostaly nanuka. Večer jsme zažehli táborák a kdo chtěl, opékal k večeři buřtíka. O občerstvení se postarala Obecní hospoda. Celá akce byla ozvučena, moderována a podporována našimi již tradičními spolupracovníky a sponzory. Velké díky. Kulturní program a atrakce uhradil Obecní úřad Hrušky, sladkosti a odměny – hračky pro děti byly zakoupeny ze sponzorských příspěvků a také z dobrovolného vstupného, které se vybralo na akci „Čarodějnice“. Věřím, že akce se dětem líbila, že se vydováděly a že příští rok se sejdeme v krásném prostředí „Za humny“ znovu.

                                                                                                                                   Svatava Horáčková

Fotogalerie

Menu rubriky:

Kontakt

Hrušky
Hrušky č. 166
683 52

tel.: 544 223 330
mobil: 725 111 467
e-mail: ouhrusky@politavi.cz

Na mapě

Úřední hodiny

 pondělí a středa  8:00 - 17:00

Facebook


 

 

 

YouTube kanál Hrušky

 

 

 

 

Vesnice roku 2018

 

Zlatá stuha
za vítězství v krajském kole

Obec Hrušky byla oceněna nejvyšším oceněním,  které získá obec, která se nejlépe a vyváženě prezentuje ve všech posuzovaných oblastech. Komise sleduje úroveň společenského života v obci, aktivity občanů, celkový obraz vesnice, občanskou vybavenost a infrastrukturu, spolupráci s podnikateli v obci, veřejná prostranství, péči o zeleň a krajinu a v neposlední řadě také koncepční dokumenty obce.

Ingerreg

Entente Florale 2016

logo.png

Vesnice roku

logo-vr.png 

 green.png   Zelená stuha za péči o zeleň a životní prostředí


Obec Hrušky byla oceněna v celostátní soutěži Vesnice roku

Zelenou stuhou za rok 2015 za péči o zeleň a životní prostředí

 

MAS Slavkovské bojiště

53-jpg-logo-mas-slavkovske-bojiste-01.jpg

Ždánický les a Politaví

ždánický.jpg

Novinky na email 

Ke čtení dokumentů

Ikona DOC souboru

MS Word Viewer
(soubory DOC)

Ikona PDF souboru

Acrobat Reader
(soubory PDF)

Informace pomocí SMS zpráv

SOSka

Čas poslední aktualizace: 20.05.2020 000 11:14       Oficiální stránky obec Hrušky © 2011       webdesign: Origine