Rozcestník

Velikost textu

KULTURNÍ AKCE

RSS Odběr RSS

7. května 2008

Dětský den

Akce proběhne:
07. 06. 2008


V sobotu 7. června jsme s týdenním zpožděním oslavili s dětmi jejich „DEN“. Vždy, když se chystá podobná akce, největším nepřítelem bývá počasí. A to nás tedy v sobotu ráno dosti vystrašilo. Ale vypršelo se dopoledne a těch pár kapek odpoledne v doprovodu šedivých mraků nás už neohrozilo. Na odpoledni plném her, soutěží, písniček a atrakcí se sešla stovka dětí v doprovodu rodičů a prarodičů. Kulturní program pro děti jsme připravili částečně vlastními silami a částečně prostřednictvím agentury. Velmi se nám osvědčila i spolupráce s Lunaparkem paní Pavlíčkové, která nám umožnila provoz houpaček a kolotoče, takže děti si užily dosyta. S přípravou soutěží tradičně pomohli sportovci, rybáři, myslivci, hasiči, Air soft team (střelba z kuličkových pistolek) a hrušecké sestřičky.

V rámci soutěží malí i větší šplhali po lanech, stříleli na cíl, soutěžili ve znalostech o přírodě, ve zdravotním koutku zachraňovali raněné, plavili se na lodičkách, stříleli šipkami do nafukovacích balónků, lovili rybky a hasili „požár“. Velmi se líbilo malování na velký plakát, na kterém se našlo místo pro obrázek od každého. Děti si také mohly nechat namalovat obrázek přímo na tělo. S malým divadelním představením vystoupil kejklíř Křup Ala Hop. Zpestřením programu byla ukázka výcviku pejsků, kterou dětem předvedli členové klubu Agility Hrušky (s jejich činností Vás seznámíme příště). V druhé části odpoledne byly spuštěny houpačky, pro nejmenší děti dorazil skákací hrad a větší děti se točily a točily a točily na velkém řetízkovém kolotoči.

Na všech stanovištích, kde děti plnily úkoly a sbíraly barevné stužky, byla vždy odměnou sladkost a každé dítko obdrželo v závěru malou hračku. Losovali jsme také spoustu výher, kterými byli malí medvídci naplnění domácím medem (děkujeme sponzorům medařům – rodině Pišové). Všechny děti nakonec dostaly nanuka. Večer jsme zažehli táborák a kdo chtěl, opékal k večeři buřtíka. O občerstvení se postarala Obecní hospoda. Celá akce byla ozvučena, moderována a podporována našimi již tradičními spolupracovníky a sponzory. Velké díky. Kulturní program a atrakce uhradil Obecní úřad Hrušky, sladkosti a odměny – hračky pro děti byly zakoupeny ze sponzorských příspěvků a také z dobrovolného vstupného, které se vybralo na akci „Čarodějnice“. Věřím, že akce se dětem líbila, že se vydováděly a že příští rok se sejdeme v krásném prostředí „Za humny“ znovu.

                                                                                                                                   Svatava Horáčková

Fotogalerie

Menu rubriky:

Kontakt

Hrušky
Hrušky č. 166
683 52

tel.: 544 223 330
mobil: 725 111 467

IČ: 00372102

ID dat. schránky: bhza2qg
e-mail: ouhrusky@politavi.cz

Na mapě

Úřední hodiny

 pondělí a středa  8:00 - 17:00

 

Facebook

Facebook

YouTube kanál Hrušky

Youtube

Vesnice roku 2018

 

Zlatá stuha
za vítězství v krajském kole

Obec Hrušky byla oceněna nejvyšším oceněním,  které získá obec, která se nejlépe a vyváženě prezentuje ve všech posuzovaných oblastech. Komise sleduje úroveň společenského života v obci, aktivity občanů, celkový obraz vesnice, občanskou vybavenost a infrastrukturu, spolupráci s podnikateli v obci, veřejná prostranství, péči o zeleň a krajinu a v neposlední řadě také koncepční dokumenty obce.

Ingerreg

Entente Florale 2016

AEFP

Vesnice roku

vesnice roku 

 znak zelené stuhy Zelená stuha za péči o zeleň a životní prostředí

 

Obec Hrušky byla oceněna v celostátní soutěži Vesnice roku

Zelenou stuhou za rok 2015 za péči o zeleň a životní prostředí

 

MAS Slavkovské bojiště

slavkovske bojiste

Ždánický les a Politaví

ždánický les

Novinky na email

Informace pomocí SMS zpráv

SOSka

Čas poslední aktualizace: 29.09.2023 000 09:07       Oficiální stránky obec Hrušky © 2011       webdesign: Origine