KULTURNÍ AKCE

RSS Odběr RSS

1. ledna 2008

Dětský karneval 2008

Akce proběhne:
07. 03. 2008


První březnovou neděli se v našem novém sále konal již tradiční dětský karneval. Připravil ho kulturní výbor při OÚ za spolupráce rodičů dětí.

Letos se nám na karnevale sešlo přes sedmdesát masek, spousta rodičů a babiček a desítka dalších dětí, většinou těch nejmenších, bez maškarního kostýmu. Po kladném ohlasu na loňskou podobu karnevalu jsme i letos kulturní program objednali, tentokrát jsme u nás přivítali šášu Viktora a slečnu šášovou.

Šáša a jeho kamarádka připravili pro děti dvě hodiny plné písniček, tanečků, her a soutěží a děti neměly skoro ani čas vydechnout. Vše bylo stále v pohybu, děti program opravdu zaujal a výborně se bavily. Nasazení, s jakým šáša celé odpoledne vedl a to, jak dokázal děti, malé i větší zaujmout, bylo obdivuhodné. Příště budeme chtít zase asi šášu.

I letos si každá maska mohla hned na uvítanou vybrat malý dárek – hračku a obdržela malou sladkost. Tak nemuselo být nikomu líto, že nevyhrál v tombole. Maličkost si odnesl každý.

Další ceny byly losovány z bohaté tomboly, do které přispěli místní organizace a podnikatelé. Poděkování za děti patří sportovcům, myslivcům, rybářům, obchodu p.Kohouta, firmě Navara, p. V.Fuxovi, rodičům Randýskovým, Horáčkovým a Šindlerovým, hasičům a hostinským z Obecní hospody. Velký dík patří i obecnímu úřadu, který hradil kulturní program. Rodiče připravili sál a nafoukli pro děti balónky. A pan Cenek s panem Macháčkem připravili podium a pak to po nás všechno zase uklidili. Také díky.

Výtěžek z karnevalu bude rozdělen mezi děti ZŠ a MŠ, které za něj mohou absolvovat nějakou další kulturní akci.

za rodiče dětí Svatava Horáčková

Fotogalerie

Menu rubriky:

Kontakt

Hrušky
Hrušky č. 166
683 52

tel.: 544 223 330
mobil: 725 111 467
e-mail: ouhrusky@politavi.cz

Na mapě

Úřední hodiny

 pondělí a středa  8:00 - 17:00

Facebook


 

 

 

YouTube kanál Hrušky

 

 

 

 

Vesnice roku 2018

 

Zlatá stuha
za vítězství v krajském kole

Obec Hrušky byla oceněna nejvyšším oceněním,  které získá obec, která se nejlépe a vyváženě prezentuje ve všech posuzovaných oblastech. Komise sleduje úroveň společenského života v obci, aktivity občanů, celkový obraz vesnice, občanskou vybavenost a infrastrukturu, spolupráci s podnikateli v obci, veřejná prostranství, péči o zeleň a krajinu a v neposlední řadě také koncepční dokumenty obce.

Ingerreg

Entente Florale 2016

logo.png

Vesnice roku

logo-vr.png 

 green.png   Zelená stuha za péči o zeleň a životní prostředí


Obec Hrušky byla oceněna v celostátní soutěži Vesnice roku

Zelenou stuhou za rok 2015 za péči o zeleň a životní prostředí

 

MAS Slavkovské bojiště

53-jpg-logo-mas-slavkovske-bojiste-01.jpg

Ždánický les a Politaví

ždánický.jpg

Novinky na email 

Ke čtení dokumentů

Ikona DOC souboru

MS Word Viewer
(soubory DOC)

Ikona PDF souboru

Acrobat Reader
(soubory PDF)

Informace pomocí SMS zpráv

SOSka

Čas poslední aktualizace: 24.06.2020 000 08:55       Oficiální stránky obec Hrušky © 2011       webdesign: Origine