Rozcestník

Velikost textu

KULTURNÍ AKCE

RSS Odběr RSS

1. ledna 2008

Dětský karneval 2008

Akce proběhne:
07. 03. 2008


První březnovou neděli se v našem novém sále konal již tradiční dětský karneval. Připravil ho kulturní výbor při OÚ za spolupráce rodičů dětí.

Letos se nám na karnevale sešlo přes sedmdesát masek, spousta rodičů a babiček a desítka dalších dětí, většinou těch nejmenších, bez maškarního kostýmu. Po kladném ohlasu na loňskou podobu karnevalu jsme i letos kulturní program objednali, tentokrát jsme u nás přivítali šášu Viktora a slečnu šášovou.

Šáša a jeho kamarádka připravili pro děti dvě hodiny plné písniček, tanečků, her a soutěží a děti neměly skoro ani čas vydechnout. Vše bylo stále v pohybu, děti program opravdu zaujal a výborně se bavily. Nasazení, s jakým šáša celé odpoledne vedl a to, jak dokázal děti, malé i větší zaujmout, bylo obdivuhodné. Příště budeme chtít zase asi šášu.

I letos si každá maska mohla hned na uvítanou vybrat malý dárek – hračku a obdržela malou sladkost. Tak nemuselo být nikomu líto, že nevyhrál v tombole. Maličkost si odnesl každý.

Další ceny byly losovány z bohaté tomboly, do které přispěli místní organizace a podnikatelé. Poděkování za děti patří sportovcům, myslivcům, rybářům, obchodu p.Kohouta, firmě Navara, p. V.Fuxovi, rodičům Randýskovým, Horáčkovým a Šindlerovým, hasičům a hostinským z Obecní hospody. Velký dík patří i obecnímu úřadu, který hradil kulturní program. Rodiče připravili sál a nafoukli pro děti balónky. A pan Cenek s panem Macháčkem připravili podium a pak to po nás všechno zase uklidili. Také díky.

Výtěžek z karnevalu bude rozdělen mezi děti ZŠ a MŠ, které za něj mohou absolvovat nějakou další kulturní akci.

za rodiče dětí Svatava Horáčková

Fotogalerie

Menu rubriky:

Kontakt

Hrušky
Hrušky č. 166
683 52

tel.: 544 223 330
mobil: 725 111 467

IČ: 00372102

ID dat. schránky: bhza2qg
e-mail: ouhrusky@politavi.cz

Na mapě

Úřední hodiny

 pondělí a středa  8:00 - 17:00

 

Facebook

Facebook

YouTube kanál Hrušky

Youtube

Vesnice roku 2018

 

Zlatá stuha
za vítězství v krajském kole

Obec Hrušky byla oceněna nejvyšším oceněním,  které získá obec, která se nejlépe a vyváženě prezentuje ve všech posuzovaných oblastech. Komise sleduje úroveň společenského života v obci, aktivity občanů, celkový obraz vesnice, občanskou vybavenost a infrastrukturu, spolupráci s podnikateli v obci, veřejná prostranství, péči o zeleň a krajinu a v neposlední řadě také koncepční dokumenty obce.

Ingerreg

Entente Florale 2016

AEFP

Vesnice roku

vesnice roku 

 znak zelené stuhy Zelená stuha za péči o zeleň a životní prostředí

 

Obec Hrušky byla oceněna v celostátní soutěži Vesnice roku

Zelenou stuhou za rok 2015 za péči o zeleň a životní prostředí

 

MAS Slavkovské bojiště

slavkovske bojiste

Ždánický les a Politaví

ždánický les

Novinky na email

Informace pomocí SMS zpráv

SOSka

Čas poslední aktualizace: 08.07.2024 000 11:00       Oficiální stránky obec Hrušky © 2011       webdesign: Origine