KULTURNÍ AKCE

RSS Odběr RSS

13. dubna 2007

Dětský karneval 2007

Akce proběhne:
13. 05. 2007


V neděli 13. května se uskutečnil v nově otevřeném sále Obecní hospody v Hruškách dětský maškarní karneval, který pořádali rodiče dětí mateřské a základní školy.  Karneval se letos konal z důvodů rekonstrukce sálu a návaznosti na další pořádané akce v netradičním termínu, ale věříme, že dětem ani rodičům to vůbec nevadilo. Tato květnová neděle byla současně Svátkem matek, takže maminky mohly svůj svátek strávit vesele s dětmi. Příští rok už bude karneval v termínu tak, jak má být.

Na karnevalu jsme přivítali asi šedesát dětí v maskách v doprovodu rodičů a desítku dalších dětí bez maškarního kostýmu. Zábavu pro děti tentokrát připravili manželé Trnkovi z Brna, kteří takové akce pro děti z Jižní Moravy zajišťují již řádku let. Program ve formě her, soutěží a tanečků, do kterých se zapojili i rodiče, byl pro děti trošku jiný, než karnevaly minulé, ale snad se jim líbil. Hned na uvítanou dostala každá maska zdarma výherní vstupenku, za kterou si vybrala cenu z bohaté tomboly.


Další hodnotnější ceny z tomboly byly losovány a rozdány šťastným výhercům, kteří měli štěstí a koupili si ten správný los.

Příspěvek na ceny do tomboly nebo ceny samotné věnovali místní sponzoři, kterým tímto ještě jednou děkujeme. Na úhradu kulturního programu přispěl velkou částí Obecní úřad v Hruškách. Výzdobu sálu, který ještě voněl novotou, se spoustou nafukovacích balónků připravili pro děti rodiče. Výtěžek z prodaných losů a vstupenek bude sloužit opět dětem mateřské a základní školy, které za něj mohou jet na výlet či do divadla.

za rodiče dětí Svatava Horáčková

Fotogalerie

Menu rubriky:

Kontakt

Hrušky
Hrušky č. 166
683 52

tel.: 544 223 330
mobil: 725 111 467
e-mail: ouhrusky@politavi.cz

Na mapě

Úřední hodiny

 pondělí a středa  8:00 - 17:00

Facebook


 

 

 

YouTube kanál Hrušky

 

 

 

 

Vesnice roku 2018

 

Zlatá stuha
za vítězství v krajském kole

Obec Hrušky byla oceněna nejvyšším oceněním,  které získá obec, která se nejlépe a vyváženě prezentuje ve všech posuzovaných oblastech. Komise sleduje úroveň společenského života v obci, aktivity občanů, celkový obraz vesnice, občanskou vybavenost a infrastrukturu, spolupráci s podnikateli v obci, veřejná prostranství, péči o zeleň a krajinu a v neposlední řadě také koncepční dokumenty obce.

Ingerreg

Entente Florale 2016

logo.png

Vesnice roku

logo-vr.png 

 green.png   Zelená stuha za péči o zeleň a životní prostředí


Obec Hrušky byla oceněna v celostátní soutěži Vesnice roku

Zelenou stuhou za rok 2015 za péči o zeleň a životní prostředí

 

MAS Slavkovské bojiště

53-jpg-logo-mas-slavkovske-bojiste-01.jpg

Ždánický les a Politaví

ždánický.jpg

Novinky na email 

Ke čtení dokumentů

Ikona DOC souboru

MS Word Viewer
(soubory DOC)

Ikona PDF souboru

Acrobat Reader
(soubory PDF)

Informace pomocí SMS zpráv

SOSka

Čas poslední aktualizace: 09.01.2020 000 07:51       Oficiální stránky obec Hrušky © 2011       webdesign: Origine