Rozcestník

Velikost textu

KULTURNÍ AKCE

RSS Odběr RSS

13. dubna 2007

Dětský karneval 2007

Akce proběhne:
13. 05. 2007


V neděli 13. května se uskutečnil v nově otevřeném sále Obecní hospody v Hruškách dětský maškarní karneval, který pořádali rodiče dětí mateřské a základní školy.  Karneval se letos konal z důvodů rekonstrukce sálu a návaznosti na další pořádané akce v netradičním termínu, ale věříme, že dětem ani rodičům to vůbec nevadilo. Tato květnová neděle byla současně Svátkem matek, takže maminky mohly svůj svátek strávit vesele s dětmi. Příští rok už bude karneval v termínu tak, jak má být.

Na karnevalu jsme přivítali asi šedesát dětí v maskách v doprovodu rodičů a desítku dalších dětí bez maškarního kostýmu. Zábavu pro děti tentokrát připravili manželé Trnkovi z Brna, kteří takové akce pro děti z Jižní Moravy zajišťují již řádku let. Program ve formě her, soutěží a tanečků, do kterých se zapojili i rodiče, byl pro děti trošku jiný, než karnevaly minulé, ale snad se jim líbil. Hned na uvítanou dostala každá maska zdarma výherní vstupenku, za kterou si vybrala cenu z bohaté tomboly.


Další hodnotnější ceny z tomboly byly losovány a rozdány šťastným výhercům, kteří měli štěstí a koupili si ten správný los.

Příspěvek na ceny do tomboly nebo ceny samotné věnovali místní sponzoři, kterým tímto ještě jednou děkujeme. Na úhradu kulturního programu přispěl velkou částí Obecní úřad v Hruškách. Výzdobu sálu, který ještě voněl novotou, se spoustou nafukovacích balónků připravili pro děti rodiče. Výtěžek z prodaných losů a vstupenek bude sloužit opět dětem mateřské a základní školy, které za něj mohou jet na výlet či do divadla.

za rodiče dětí Svatava Horáčková

Fotogalerie

Menu rubriky:

Kontakt

Hrušky
Hrušky č. 166
683 52

tel.: 544 223 330
mobil: 725 111 467

IČ: 00372102

ID dat. schránky: bhza2qg
e-mail: ouhrusky@politavi.cz

Na mapě

Úřední hodiny

 pondělí a středa  8:00 - 17:00

 

Facebook

Facebook

YouTube kanál Hrušky

Youtube

Vesnice roku 2018

 

Zlatá stuha
za vítězství v krajském kole

Obec Hrušky byla oceněna nejvyšším oceněním,  které získá obec, která se nejlépe a vyváženě prezentuje ve všech posuzovaných oblastech. Komise sleduje úroveň společenského života v obci, aktivity občanů, celkový obraz vesnice, občanskou vybavenost a infrastrukturu, spolupráci s podnikateli v obci, veřejná prostranství, péči o zeleň a krajinu a v neposlední řadě také koncepční dokumenty obce.

Ingerreg

Entente Florale 2016

AEFP

Vesnice roku

vesnice roku 

 znak zelené stuhy Zelená stuha za péči o zeleň a životní prostředí

 

Obec Hrušky byla oceněna v celostátní soutěži Vesnice roku

Zelenou stuhou za rok 2015 za péči o zeleň a životní prostředí

 

MAS Slavkovské bojiště

slavkovske bojiste

Ždánický les a Politaví

ždánický les

Novinky na email

Informace pomocí SMS zpráv

SOSka

Čas poslední aktualizace: 06.09.2023 000 09:06       Oficiální stránky obec Hrušky © 2011       webdesign: Origine